Quantcast

Кафана „Рјукова јабука“ №3

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.546
nemam ga instaliranog...

Sve sam ja ovo prestao da igram pre dve godine. Trenutno imam samo PES12,NBA2k12 i Skyrim...

A i da imam instalirano, sa ovim netom nista ne mogu...
P.S. Moras da nadjes krekovanu verziju Naruta da bi imao servere, samo da znas. Ali krekovana verzija ne radi, pa moras da je mesas sa originalnom (Ovo sam ja provalio i tako zaradio neku odredjenu populatnost na mnogim forumima :D )

Probacu da ti nadjem to moje objasnjenje, staro je, ne secam ga se!

Black Wolf

Iskusan
Poruka
6.940
nemam ga instaliranog...

Sve sam ja ovo prestao da igram pre dve godine. Trenutno imam samo PES12,NBA2k12 i Skyrim...

A i da imam instalirano, sa ovim netom nista ne mogu...
P.S. Moras da nadjes krekovanu verziju Naruta da bi imao servere, samo da znas. Ali krekovana verzija ne radi, pa moras da je mesas sa originalnom (Ovo sam ja provalio i tako zaradio neku odredjenu populatnost na mnogim forumima :D )

Probacu da ti nadjem to moje objasnjenje, staro je, ne secam ga se!
Ma instalirao sam ja ovaj nnk na ovaj mo counter i izbacio mi je neki rumunski server ali kad uđem u igru likovi mi se uopšte nevide videću kasnije da to napravim :)

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.546
Ma ima po desetak servera, kada se sve namesti...

Evo nasao sam. Link nema posto je obrisano sa MU izguglaj. Ovo je moj odgovor na pitanje sto nema servera. Ja sam ovo igrao kao nenormalan

ako skidate sa ovog linka nema ni jednog servera,zato sto su svi steam(ako se ne varam) u svakom slucaju skinite krekovanu verziju sa linka koji ostavim i igrajte....
Servere ce te naci na Find servers pa Internet(za sad ih ima samo 3-4 al uvek neko igra)
Ako se desi da vas posle minut ili cak manje izbaci iz igre bez onog send i don`t send,znaci samo se izgasi igrica instalirajte i ovu i krekovanu verziju,pa na ovu originalnu verziju iskopirajte sve iz krekovane osim foldera nnk,ko ne moze da se snadje nek mi javi pa cu detaljnije da objasnim....

u slucaju da vas izbacuje iz igre skinite verziju sa posta iznad i uradite sta sam napisao...

Ako slucajno trazi cd-key(meni nije trazio) kucajte sve AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA(pa koliko vec ima,ako nece kucajte ovo 5RP2E - EPH3K - BR3LG- KMGTE - FN8PY)

E i igru nemojte da igrate u software modu!!!
Igru nije potrebno instalirati u folder gde je cs 1.6,instalirajte u poseban folder