Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrčah na tviteru :lol: :mrgreen:

D_dUHmkWkAA4iIf
 
Sta meni? Odakle ti pravo da me poistovećujes sa tim belosvetskim bolesnicima. A izgleda da si im ti ustvari slican. Pa pripisujes svoje osobine meni po principu - napad je najbolja odbrana. Ja sam mislio na nas ovdašnje kafandzije - normalne ljude. A ti vidi gde spadas. Ti vidi, jer ja znam. Jer to uvek nedvosmisleno pokazujes.
Samo uzivaj u svojoj pakosti i hrani se njome, ali dobronamerno ti kažem, pazi se - skodi zdravlju.

Poistovjecujem te jer to zasluzujes. Licemjerno konstantno pises o NOLETU... tvoje omalovazavanje koje je providno kroz fino upakovane rijeci je degutantno. Ako se ne varam, nekidan si sam napisao da se Federerovi navijaci nikada tako ne bi odnosili prema casnom porazu... ja sam ti odgovorio da smo svi vidjeli kako se ti Fedjini navijaci odnose rema aktuelnom i novom sampionu. Tebi izgleda ne odgovara to sto ti ja natrljam nos tvojim rijecima. Ja sam na ovom PDF- duze d tebe a ako ne i od svih ostalih clanova... i nikada nisam pokusavao nekoga uvrijediti ali naravno da jesam pamtio sta su dugi rekli i njihove rijeci istima trljali o nos!

... a kojem taboru ja pripadam mozes da vidis po mojim porukama iz 2007 kada sam govorio da ce NOLE biti to stoje danas a ti se sada pojedi od muke.
 
Jel ILKEDJANI sta bi sa tvojim izjavama da NOLE nikada nece biti stari dok je PEPE u timu? Sta je sada? Na sva usta ga slavis?!
И стојим при томе. Мамлаз није у тиму и зато је Ноле сада најбољи на свету и због одсуства шарлатана Гуруа из тима и ложе опоравио се и влада светом. :rtfm:
 
Poslednja izmena:
И стојим при томе. Мамлаз није у тиму и зато је Ноле сада најбољи на свету и због одсуства шарлатана Гуруа из тима и ложе опоравио се и влада светом. :rtfm:

Sjedi JEDAN!!!

Pepe je još uvijek u timu. To je NOLE x puta rekao. Radi manjka informacija ću te staviti u kategoriju teniskih šarlatana.
 
Sjedi JEDAN!!!

Pepe je još uvijek u timu. To je NOLE x puta rekao. Radi manjka informacija ću te staviti u kategoriju teniskih šarlatana.
Покажи га негде на слици. Дај бар један текст из новина где се он помиње. Ниси могао боље да се просереш од овакве изјаве. Дај доказ, ти који увек бараташ "чињеницама". Не баљезгај опвуда бесмислице које истовараш на уста. :rtfm:
 
Покажи га негде на слици. Дај бар један текст из новина где се он помиње. Ниси могао боље да се просереш од овакве изјаве. Дај доказ, ти који увек бараташ "чињеницама". Не баљезгај опвуда бесмислице које истовараш на уста. :rtfm:

Prati tenis, prati NOLETOVE izjave. Sjedi JEDAN!
 
Prati tenis, prati NOLETOVE izjave. Sjedi JEDAN!
Дај доказ. Не баљезгај. :rtfm:

Тренери и стручни тим
Први Ђоковићев тренер била је Јелена Генчић, бивша југословенска тенисерка и тренер Горана Иванишевића и Монике Селеш. На њен савет родитељи су Новака 1999. одвели у Минхен код Николе Пилића. У Пилићевој академији Ђоковић је провео четири године. Током 2004. и 2005. године, Новаков тренер је био Дејан Петровић,[94] а од дела 2005. га је тренирао Италијан Рикардо Пјати, који је у то време био и тренер Ивану Љубичићу. Са Пјатијем се разишао пре Отвореног првенства Француске 2006. због његове немогућности да се посвети двојици тенисера.[95]

Пјатија је јуна 2006. заменио Словак Маријан Вајда.[96] Од августа 2009. до априла 2010. Ђоковић је сарађивао са бившим четвртим тенисером света, Американцем Тодом Мартином.[97] Вајда је на месту главног Ђоковићевог тренера провео седам и по година, када га је заменио бивши први тенисер света, Немац Борис Бекер. Вајда је изјавио да је одлука донета заједнички, како би он добио више времена за приватне обавезе.[98] Он ће бити уз Ђоковића на турнирима у Индијан Велсу, Мадриду, Канади и Пекингу, док преостале турнире преузима Бекер.[98] Ђоковић и Бекер су споразумно раскинули сарадњу у децембру 2016. године.

Стручни тим Новака Ђоковића до маја 2017. чинили су, поред Вајде, Миљан Амановић (физиотерапеут) и Гебхард Фил-Грич (фитнес тренер).[96][96] Бивши професионални тенисер Душан Вемић, као спаринг-партнер и помоћни тренер, био је члан Ђоковићевог тима од 2011. до 2013. године.[99][100] Вајда и Фил Грич су од 2018. године поново у Новаковом стручном штабу, њима се придружио физиотерапеут Улисес Бадио,[101] а током 2019. године поново је у његовом тиму физиотерапеут Миљан Амановић.[102] Новака на турнирима прате још агент Едоардо Арталди и Елена Капеларо која је у његовом тиму задужена за односе с јавношћу.[103][104]

Ђоковић је раније сарађивао са нутриционистом Игором Четојевићем,[105] који је у његовом тиму био од јула 2010. до јула 2011. Пре него што је ангажовао Фила-Грича (2009), фитнес тренер му је био Ронен Бега.[106]

Од маја 2017. до априла 2018. некадашњи славни амерички тенисер Андре Агаси био је тренер у стручном штабу Ђоковића.[107] Крајем јуна 2019. године Ђоковићевом стручном штабу се прикључио некадашњи хрватски тенисер Горан Иванишевић, непосредно пред почетак турнира у Вимблдону.[108]

:rtfm:
 
Poistovjecujem te jer to zasluzujes. Licemjerno konstantno pises o NOLETU... tvoje omalovazavanje koje je providno kroz fino upakovane rijeci je degutantno. Ako se ne varam, nekidan si sam napisao da se Federerovi navijaci nikada tako ne bi odnosili prema casnom porazu... ja sam ti odgovorio da smo svi vidjeli kako se ti Fedjini navijaci odnose rema aktuelnom i novom sampionu. Tebi izgleda ne odgovara to sto ti ja natrljam nos tvojim rijecima. Ja sam na ovom PDF- duze d tebe a ako ne i od svih ostalih clanova... i nikada nisam pokusavao nekoga uvrijediti ali naravno da jesam pamtio sta su dugi rekli i njihove rijeci istima trljali o nos!

... a kojem taboru ja pripadam mozes da vidis po mojim porukama iz 2007 kada sam govorio da ce NOLE biti to stoje danas a ti se sada pojedi od muke.

Stvarno “nisi u redu”. (Prepravljam u ”nije u redu” jer ti to mozes pogresno protumaciti). Ne znam cime sam zasluzio da me poistovecujes sa tim belosvetskim bolesnicima? Gde i sta ja to licemerno pisem o Noletu i gde ga to omalovazavam (“providno i degutantno”)? I to jos “konstantno” (sto ti pak sa Federerom radis konstantno). Ja samo ponekad i pomalo (u principu citirajucu druge) pokusavam da malo spustim loptu na zemlju jer mi smeta kad se o bilo kome pise kao o bogu. Evo sad ce Nole postati skoro veci od Tesle (Pupina je odavno presisao, a kako je krenulo uskoro ce i Milankovica najcitiranijeg srpskog naucnika, a i autora uopste, u svetskoj nauci. Ali dobro, imas ti pravo i da ne znas mnogo o Milankovicu).

Sto se nacina navijanja i navijaca tice lepo sam rekao da mislim na nas sa Foruma.

Ne vidim gde si mi i to “jos mojim recima”, natrljao nos?

To sto “si duze na ovom PDF-u, duze od mene i svih ostalih”ne znaci da si najpametniji”.

Sto se tabora tice ima onaj – sto vise pakosti to manje ljudskosti. Sto se “jedenja od muke” tice budi ubedjen da necu jer je Nole za mene uvek bio “broj dva” kao sto je za Dusku to Federer. Navijamo za njihove protivnike pa ce tako, kad Federer “prodje”, to biti Nole.

Jedino sto mi je stvarno smeta kod Noleta, i o tome sam odavno pisao, je ono sto je rekao i Kirjos (anfan teribl ATP-a), a drugi nece ili ne smeju. To sto zeli da ga svi vole, sto je ocigledno nemoguce dok je tu Federer i ove generacije koje sada gledaju tenis. Kad sam prvi put kod njega uocio to “dodvoravanje i pokusaje ulizivanja” publici (ja sam to nazvao “izigravanje klovna”) “rekao sam mu” da se mane toga, da pocne da pobedjuje – jer nista ne uspeva tako dobro kao uspeh i da ce postati voljen. Izgleda da sa grdno pogresio.

Sto se Federera tice vrlo sam kritican kad su “sedmice” u pitanju, a i igra uopste. Pogledaj moje komentare (ambidekster65 dugo nije verovao da ja uopste i navijam za Federera). Te "sedmice" za mene su uvek “sreca ili kradja”. I to uvek jasno kazem. Kad su u pitanju drugi igraci ostavljam njihovim navijacima da to (ne)kazu. Cini mi se da to nikad i nisu rekli.

https://bolamarela.pt/djokovic-deixa-mensagem-emocionada-respeito-maximo-para-o-roge...
 
Međutim, Novak je više puta tokom karijere isticao da novac nije razlog zbog kog igra, već da su nagrade na turnirima posledica dobre igre i sjajnih rezultata.

Takođe je zasluge za svoj uspeh pripisao u velikoj meri svojoj porodici koja je bila uz njega tokom teških trenutaka.

– Svi oni su me podržavali i radili na tome da ja postižem najbolje rezultate na terenima. Da bih mogao da budem srećan, odgovoran i zdrav – rekao je u nedavnom intervjuu Đoković.
1171190


Где је у овој изјави Билмез Мамлаз?
 
Ma dajte ljudi. Marko radi kod Pepea kao teniski trener. Novak im pravi reklamu.

Na svoju stetu, ali hoce da pomogne bratu. Dobar je covek.

Nece sigurno da ga uci kako se igra tenis. Ne moze ni Agasi da ga uci, a ne tamo neki Pepe.

Naravno! I neka udje uzapisnik da Pepe nikada nije bio teniski vec mentalni trener, a to je ovim senilnim ksenofobima tesko objasniti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top