Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta uradi No1e. Nik Kirgios na aparatima. :hahaha:

Osvoji No1e Vimbldon bez servisa. Jedino tako da bude egal i neizvesno.

Previse je nervozan bio. Ne bi trebao da zove familiju vise. Kao da mu nabijaju dodatni pritisak, umiru na tribinama ceo mec. Treba hitna pomoc da dezura u boksu. Nek gledaju kod kuce na tv-u.

Cestitke No1e-tu. 16-ta titula. Najduze finale Vimbldona. :klap:

Cestitke i Rogeru. Dobar je bio matori lisac danas. :ok:
 
Cestitam mu i ja. Mada je Federer više zaslužio ovaj trofej. Ali i ko propusti sve ono sto je on propustio zaslužuje i da izgubi.
Klinja mu je mnogo sladak. I vec je veliki decak.

Novak je pet sati imao protiv sebe i najtrofejnijeg igrača svih vremena i čitav stadion... i na sve to dve meč lopte je morao da spašava u tom paklu.

Čovek koji sve to izdrži i na kraju pobedi je zaslužio ne samo ovaj trofej nego titulu najboljeg igrača svih vremena.

Sad ostaje samo da se to statistički ozvaniči i nadajmo se da će se to desiti sledeće godine.

Kad je već dogurao do 16. titule, šteta bi bilo da ne dogura i do 20.

A i da na taj način simbolično hebe mater svima koji ga mrze.
 
Cestitam mu i ja. Mada je Federer više zaslužio ovaj trofej. Ali i ko propusti sve ono sto je on propustio zaslužuje i da izgubi.
Klinja mu je mnogo sladak. I vec je veliki decak.

Slazem se... Fedja je zasluzio da IZGUBI jer je gubitnik citav zivot... to trofeja koje je nakupio nisu vrijedni deset NOLETOVIH... zato je on za mene jedan prosjek koji ne zasluzuje da se pominje uz NOLETA.
 
Ne shvatam zašto toliko pakosti i seirenja nad jednim casnim porazom. Porazom koji je, tako malo je falilo da bude i pobeda. Samo svedoci o ljudskosti doticnih. Ja to nikad ne bih, nisam i necu raditi. A mislim ni ostali navijači Federera.
 
Poslednja izmena:
TELEMMGLPICT000203791349_trans_NvBQzQNjv4BqpVlberWd9EgFPZtcLiMQfyf2A9a6I9YchsjMeADBa08.jpeg
 
.

Djokovic.........................................Federer

74%........First-serve points won.......79%
10...........Aces....................................25
54...........Winners...............................94
204.........Total points won.................218
29...........Total games won.................36

Када са оваквом статистиком изгубиш меч, онда си стварно видео Новака.

.
 
Djokovic at Slams vs Big Four:
Since Wimbledon 2014
vs Federer 5-0
vs Murray 5-0
vs Nadal 3-0
Total 13-0

Nadal has had to defeat one of the other three members 20 times in order to win his 18 titles. This includes 9 wins over Djokovic (4 finals, 4 semifinals, 1 quarterfinal), 10 wins over Federer (6 finals, 4 semifinal), and 4 wins over Murray (3 semifinals, 1 quarterfinal). Furthermore, in order to win 6 of his 18 titles, he has had to defeat two of the Big Four in the same tournament. On 3 occasions he has had to defeat Federer and Djokovic, on 2 occasions he has had to defeat Federer and Murray, and on 1 occasion he has had to defeat Djokovic and Murray.
Djokovic has had to defeat one of the other three members 19 times in order to win his 15 titles. This includes 7 wins over Federer (3 finals, 4 semifinals), 6 wins over Murray (5 finals, 1 semifinal), and 6 wins over Nadal (4 finals, 2 semifinals). Furthermore, in order to win 4 of his 12 titles, he has had to defeat two of the Big Four in the same tournament. On 2 occasions he has had to defeat Federer and Murray, on 1 occasion he has had to defeat Nadal and Federer, and on 1 occasion he has had to defeat Nadal and Murray.
Federer has had to defeat one of the other three members 10 times in order to win his 20 titles. This includes 4 wins over Djokovic (1 final, 2 semifinals, 1 round of 16), 3 wins over Murray (3 finals), and 3 wins over Nadal (3 finals). Furthermore, in order to win 2 of his 20 titles, he has had to defeat two of the Big Four in the same tournament. On both of these occasions he had to defeat Djokovic and Murray. Federer has handed out bagels (6-0) to all other three members.
Murray has had to defeat one of the other three members 2 times in order to win his 3 titles. On both of these occasions he defeated Djokovic in the final. In winning the first of his Olympic gold medals, Murray defeated Djokovic and Federer in back to back matches, with Federer his final opponent.
 
Vidjeli smo Fedjine navijace juce na centralnom terenu :)

Toliko i tebi i njima.

Sta meni? Odakle ti pravo da me poistovećujes sa tim belosvetskim bolesnicima. A izgleda da si im ti ustvari slican. Pa pripisujes svoje osobine meni po principu - napad je najbolja odbrana. Ja sam mislio na nas ovdašnje kafandzije - normalne ljude. A ti vidi gde spadas. Ti vidi, jer ja znam. Jer to uvek nedvosmisleno pokazujes.
Samo uzivaj u svojoj pakosti i hrani se njome, ali dobronamerno ti kažem, pazi se - skodi zdravlju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top