Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
562134
 
Hm. Sta reci? Nole je neke poene, neke gemove igrao totalno ispod svog nivoa. Ruzno i nekorektno bi bilo reci da je to uzrok poraza. Razlog je fenomenalni Nadal. I dalje i zauvek jedini kralj sljake.

Pred Rolan Garos raduje činjenica da je tako umoran i nikakav uspeo da otkine set Nadalu.
Ovo mi deluje kao neka 2011 ili 2012. godina, samo što su sada Nole i Nadal zamenili uloge.
 
Nema mnogo tenisa pa naleteh na ovu staru vest.

Svojevremeno kada sam prvi put cuo za ovaj ugovor mislio sam da je on "orocen" na vreme do kada bude igrao. Kada je poceo da gubi rekao sam da treba da ide u penziju, a ovima vrati pare. Izgleda da su i Federer i Uniklo imali neku "drugu, svoju racunicu". Ipak je Federerova racunica bolja.

https://www.espreso.rs/sport/tenis/259925/bomba-od-vesti-djokovicev-bivsi-sponzor-daje...
 
Poslednja izmena:
Da li je mogao gori zreb da bude. Svi mladi kod Novaka. Borna, Zverev, Tim, a ako ne oni onda Shapovalov, Edmund, Kacanov, cak i ona budala Kirgios kod Novaka. Igra sa 4-tim i 5-tim na listi. Malo preterano. A tu su i Delpo i Fonjini.

A ovaj drugi deo zreba smejurija. Nadal dva kola sa qualama, pa Kecmanovic, a najtezi protivnici Nishikori i Laslo Djere.

Ovo nije mogao da bude slucajan zreb ni u ludilu.
 
Da li je mogao gori zreb da bude. Svi mladi kod Novaka. Borna, Zverev, Tim, a ako ne oni onda Shapovalov, Edmund, Kacanov, cak i ona budala Kirgios kod Novaka. Igra sa 4-tim i 5-tim na listi. Malo preterano. A tu su i Delpo i Fonjini.

A ovaj drugi deo zreba smejurija. Nadal dva kola sa qualama, pa Kecmanovic, a najtezi protivnici Nishikori i Laslo Djere.

Ovo nije mogao da bude slucajan zreb ni u ludilu.

Svi mladi (prezeleni) i u poslednje vreme ne zna se ko ranije ispada na turnirima. Delpo vise vredi od svih njih zajedno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top