Quantcast

Kafana MEČ LOPTA vol.3

Mačkoni

Domaćin
Poruka
3.610
Ovi stvarno ne znaju sta hoce.
https://happytv.happytv.tv/sport/tenis/241218/lo...

Ipak ima nade. Kompletnija informacija. Ne mogu (umem) da nadjem link, valjda je sveze, pa treba u Guglu otkucati:

LOŠE VESTI ZA ĐOKOVIĆA Otkazan turnir u Americi!

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 20.07.2020. 13:56

Nadjoh nekako.

Pa zar nisu vec odlucili to o karantinu!?
Neeeeeeeeeeee!
Zašto???
Moj život će izgubiti smisao ako se ne odigra turnir u Vašingtonu :(

Dule25

Iskusan
Poruka
6.086
Nole decaci109979108_3091988804231205_3987278338390854803_n.jpg

Deckic drzi rucicu oko Noletovog struka, a drugi rucice na ledjima.

I sad krecu komentari tipa:

Marina Nikolić
Neiskvarene duse .Njih nemozes prevariti.

Sinisa Stamenkovic
pa deca ta najcistija stvorenja osecaju ko sadrzi sve manire ovog sveta to i pokazuju svojim gestovima ovo je jos jedan dokaz

Vanja Tiric Cosovic
Deca osecaju ovaj drugi je ko drvo.

Dragan Milojevic
Slika govori više od hiljadu reči!!!

Naravno od prvog do poslednjeg svi su na taj kalup.

I tu ja, "naravno i normalno", puknem. I napisem:
Mnogo je dugacko, ali pokusajte da procitate. Mozda nekima bude korisno.

Cudo smo mi Srbi. Skloni idolopoklonstvu do nemoguceg, neshvatljivog. Mrznji takodje. Zato hajde da malo nase srpske, neugasive, mrznje prema Federeru, usmerite ka meni. “Cini mi se” da ste “malo” preterali. Malo mnogo. Toliko - da mi se smucilo.
Federer je potpuno normalan covek, cak ima i normalnu, obicnu zenu, i porodicu, a poznat je u svetu i kao veliki dobrotvor. Ne druzi se sa “Imazima ili Šervinima”, ne grli drvece i ne salje srca, a ipak ga ljudi mnogo vole. Najvise.

Sto se slika tice pogledajte stotine slika Federera i decice iz Afrike. A pisu novine i ovo: “Federer je osoba kojoj se najvise veruje, koja je najpostovanija u svetu posle Mandele. Federer je završio glasanje ispred Bila Gejtsa, Stiva Džobsa, Opre Vinfri i Bonoa“. I sta - sad treba Svajcarci da padaju u nesvest, da mu pisu ode i hvalospeve.

A ima i ovo: KLEKAO JE, MOLIO, ALI ONA NEĆE, PA NEĆE! Novaku je BILO BAŠ NEPRIJATNO pred izlazak na teren u Šangaju, ni pokloni NISU POMOGLI! /VIDEO (Velicina fonta je kao u originalu. Prim. autora - da se malo nasalimo).

E to ste preskocili, prevideli, niste registrovali ili namerno potisnuli u najdublje bunare i ponore ID-a (koji ne poznaje zakone vremena, logike i morala).
E tu bi komentari ili izostali ili bili na “stetu” devojcice.
Hajde navalite. Ako uopste “puste” komentar.

To bi bilo to. Napadnite me i vi ako mislite da sam mnogo pogresio.

Mačkoni

Domaćin
Poruka
3.610
Pogledajte prilog 736034

Cudo smo mi Srbi. Skloni idolopoklonstvu do nemoguceg, neshvatljivog. Mrznji takodje. Zato hajde da malo nase srpske, neugasive, mrznje prema Federeru, usmerite ka meni. “Cini mi se” da ste “malo” preterali. Malo mnogo. Toliko - da mi se smucilo.
Federer je potpuno normalan covek, cak ima i normalnu, obicnu zenu, i porodicu, a poznat je u svetu i kao veliki dobrotvor. Ne druzi se sa “Imazima ili Šervinima”, ne grli drvece i ne salje srca, a ipak ga ljudi mnogo vole. Najvise.

Sto se slika tice pogledajte stotine slika Federera i decice iz Afrike. A pisu novine i ovo: “Federer je osoba kojoj se najvise veruje, koja je najpostovanija u svetu posle Mandele. Federer je završio glasanje ispred Bila Gejtsa, Stiva Džobsa, Opre Vinfri i Bonoa“. I sta - sad treba Svajcarci da padaju u nesvest, da mu pisu ode i hvalospeve.
Bravo! Poenta je u tvom komentaru. Svaka cast Dule.

Mačkoni

Domaćin
Poruka
3.610

Dule25

Iskusan
Poruka
6.086
Samo da ga ponovo ne olupaju na pocetku...nece biti dobro.
Cisto sumnjam. Da ne kazem siguran sam da nece. Nije on Federer pa da od 11 meceva protiv Blejka izgubi jedan jedini. Onaj na Olimpijskim igrama u Pekingu. U Londonu pobedi Marija na Vimbldonu pa odmah posle toga od njega izgubi glatko (sa 3:0) na O.I. Sa "dve sedmice" posle dobijenog prvog seta izgubi od Berdiha u Atini. Covek je "veliki znalac i umetnik" u tome - kako ne osvojiti zlato na O.I. I ostace nenadmasan u tome. Ovo inacenje i igranje na silu boga, ako uopste i bude zdrav i sposoban, u Tokiju bojim se da ce zavrsiti tako sto ce ga neko pomesti u prvom kolu pa cemo imati priliku da gledamo reprizu Noletovih suza na prethodnim O.I.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.