Quantcast

Kafana MEČ LOPTA vol.3

ИЛКЕ*

Iskusan
Poruka
6.714
Ovde si ti taj koji ume samo da vređa one koji navijaju za nekog drugog osim tvog idola!!!
To što ti nisi nikada pročitao moj komentar ovde, verovatno je zato što Đokovićevih fanova
nema kada njega nema na turnirima ili ispadne u ranoj fazi...a i kada napišemo nešto opet slede vređanja kako tenisera
za koje navijamo, tako i nas članova.

Ja nikada nisam vređala nikoga ovde, niti sam pljuvala tenisere, što se za tebe ne bi moglo reći.
Uostalom, za to postoji crno na belo na Obaveštenjima, gde si sveprisutan sa svim svojim klon nalozima.
Поред свих својих менталних карактеристика још си и специфичан ...... Сваки пут си се појављивала овде уз ону тзројицу имбецила и користила њихов цинички став против Новака, да их подржиш. Ово није увредса кориснмика, ово је само твоја слика. :rtfm:

Poslednja izmena od moderatora:

stranac119

Buduća legenda
Moderator
Poruka
48.023
Поред свих својих менталних карактеристика још си и специфичан лажов. Сваки пут си се појављивала овде уз ону тзројицу имбецила и користила њихов цинички став против Новака, да их подржиш. Ово није увредса кориснмика, ово је само твоја слика. :rtfm:
Karakter:rtfm:..zasto da gubim svoje vreme , da ti objasnjavam....a de su ti ona trojka...poznavaoci tenisa...Nole ubija...tvoje trojke nema...

Mačkoni

Domaćin
Poruka
3.554
Поред свих својих менталних карактеристика још си и специфичан ...... Сваки пут си се појављивала овде уз ону тзројицу имбецила и користила њихов цинички став против Новака, да их подржиш. Ово није увредса кориснмика, ово је само твоја слика. :rtfm:
Deda, počeo si da baguješ. Popij lekić da se smiriš malo :D

radyu5

Poznat
Poruka
9.651
Novaku je najbolje da izgubi prvi meč na turniru, zatim pobedi dva sledeća meča i na taj način pokuša da zakaže polufinale sa Rafom. U svakom slučaju, Novakova šansa je da u direktnom duelu protiv Rafe pre finala pokuša da pobedi, jer mu se šanse značajno uvećavaju da bude na kraju prvi igrač.