Quantcast

Kafana MEČ LOPTA vol.3

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.204
Bilo je rečeno da je operacija jedna opcija, kao i da neće igrati do kraja sezone.

Da bi sad ispalo da je sve OK i da ga više ne boli. Boleo ga je Vavrinka, ništa drugo.
Ma bolela ga patka da zrtvuje leto. Pa se zayebavao celo leto po kroasaniji. A onda krenuo da se sprema kampanjski 3 dana pred GS. Normalno da je nesto istegao, uganuo, sta god...

cornflakes

Iskusan
Poruka
5.205
Navratio sam malo da prokomentarišem Nola...inače ono, dobro je.
.

Добро се вратио, у сваком случају. Ако Федерер можда и јесте, ти још ниси за пеМзију овде :)

Што се тиче Новаковог "лажирања повреде", та теорија нема никаквог смисла.

Прво, Новак је већ губио од Вавринке важне мечеве и није предавао (нпр. финале РГ и УСО) и

друго, већ је био ушао у одлучујући сет и тих пар гемова је могао ладно да статира и сви би као били уааауууу какав спортиста, међутим,

сви се ваљда сећамо Вавринкиног првог освојеног ГС, АО када Надал буквално није могао да се креће, али је "спортски издржао" до краја.

Гледао сам тај меч и не знам коме је било мучније, Надалу који је трпео болове, Вавринки који једноставно није знао како да игра, а да не буде "види свињу где баца лоптицу" или публици која је једва чекала да се то мучење заврши.

Што се даљег такмичења тиче, Ноле под хитно треба да се ослободи уљеза у свом тиму и да настави путем славе.

Овај лузер опште праксе ништа добро неће да му донесе.

.

Dule25

Iskusan
Poruka
5.623
Ma kakav Lejver kup? To moze Federer da se zeza. Nadal je trebalo da igra one bitne turnire koji bi mogli da ga dovedu na prvo mesto.
Ovako je Noletu, koga je Fortuna opet "uzela" pod svoje, obezbedio prvo mesto na kraju godine.

Poslednja izmena:

Tzar

Veoma poznat
Poruka
12.204
Pa što stalno ide u hiperbaričnu komoru. Deluje mi da je malo hipohondričan kao npr. Šarapova.
A sta da ne ide. I ti bi isao da mozes.

Bar tamo na zapadu imas i nove komore za po kuci. Sedalne za jednog coveka. To Nole sigurno ima.

To mi je bila velika zelja da kupim dok mi je majka bila ziva. Kad joj je ovaj zlotvor na vlasti zabranio da ide na komoru, jer stedi pare na bolesnima da ima za izdrkavanje na jelke, fontane, jarbole, ukrase i ostala sranja.

radyu5

Poznat
Poruka
9.574
A sta da ne ide. I ti bi isao da mozes.

Bar tamo na zapadu imas i nove komore za po kuci. Sedalne za jednog coveka. To Nole sigurno ima.

To mi je bila velika zelja da kupim dok mi je majka bila ziva. Kad joj je ovaj zlotvor na vlasti zabranio da ide na komoru, jer stedi pare na bolesnima da ima za izdrkavanje na jelke, fontane, jarbole, ukrase i ostala sranja.
Nole nije bolesnik. On je sportista. Ako mu nešto smeta treba valjda da to izbaci, a ne da ide na kojekakve terapije. Ovde mislim i na psihu.