Quantcast

Kafana MEČ LOPTA vol.3

Dule25

Iskusan
Poruka
5.550
Who TF is Andresku. :D

Ono kad ne gledas zenski tenis mesec dana i tamo je vec neka nova koja je broj jedan.
Tacno tako. Kao nekad nasa Ana i Jelena. Jelena bez ijednog G.S. (1/2F Amerike).

P.S. Ono sto je ukinuto ko je koliko vremena bio najbolji je toliko maloumno da nemam reci. Jel' Jelena bila prva više od jedne nedelje?

Poslednja izmena:

Tzar

Veoma poznat
Poruka
11.861
U poslednjih nekoliko meseci bilo je brdo nekih clanaka gde tom Felixu predvidjaju da ce biti broj 1, novi Djokovic, Federer, sta god.
Gledam ga sinoc prvi servis gem dobio sa nulom. Drugi servis gem izgubio. Prva bekhend paralela savrsena, druga ode u kukuruze.
I onda se raspao,
Tako da ne znam na cemu zasnivaju taj optimizam.

ambidekster65

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.399
U poslednjih nekoliko meseci bilo je brdo nekih clanaka gde tom Felixu predvidjaju da ce biti broj 1, novi Djokovic, Federer, sta god.
Gledam ga sinoc prvi servis gem dobio sa nulom. Drugi servis gem izgubio. Prva bekhend paralela savrsena, druga ode u kukuruze.
I onda se raspao,
Tako da ne znam na cemu zasnivaju taj optimizam.
Gledao sam ga 7-8 puta. Ovo juče mu je bio najslabiji meč od onih koje sam gledao. Tek mu je 19 godina. Ako ne bude povreda on i Kecmanović u roku godinu-dvije mislim da će biti top 10 igrači.

Dule25

Iskusan
Poruka
5.550
Molim vas za jedno malo objasnjenje. Da li je razlog to sto su Nole i Federer u istoj polovini zreba to sto je Nadal "kasno shvatio" da je umoran i da nece igrati u Sinsinatiju pa je zreb napravljen kao da hoce? Inace bi Federer bio drugi nosilac i bio u donjoj polovini zreba bez mogucnosti da naleti na Noleta pre finala - ako bi nekako i uspeo da prodje do finala. Nole i Federer su u isto takvoj situaciji bili pred Rodzers kup pa su odmah rekli da zbog umora nece igrati i time za prvog i drugog nosioca "postavili" Nadala i Tima.

Ovako napravljenim zrebom (dole nema ni Nadala, a ni Tima) taj donji deo, u odnosu na gornji, je ispao prava smejurija (cisto zezanje).

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
395.246
Molim vas za jedno malo objasnjenje. Da li je razlog to sto su Nole i Federer u istoj polovini zreba to sto je Nadal "kasno shvatio" da je umoran i da nece igrati u Sinsinatiju pa je zreb napravljen kao da hoce? Inace bi Federer bio drugi nosilac i bio u donjoj polovini zreba bez mogucnosti da naleti na Noleta pre finala - ako bi nekako i uspeo da prodje do finala. Nole i Federer su u isto takvoj situaciji bili pred Rodzers kup pa su odmah rekli da zbog umora nece igrati i time za prvog i drugog nosioca "postavili" Nadala i Tima.

Ovako napravljenim zrebom (dole nema ni Nadala, a ni Tima) taj donji deo, u odnosu na gornji, je ispao prava smejurija (cisto zezanje).
Žreb je napravljen dok je još trajao Sinsinati, tako da to nema veze da li je i kada Nadal odlučio da neće učestvovati, on je to odlučio u konsultaciji sa svojim timom tek posle meča, tako da nema teorija zavere.

Još bolje za drugi deo žreba jer će neko novi će dobiti šansu da se pokaže.