Kafana Kod lude metalke III AVE BODLJIKAWI edisn

Da ,neki oblik.Psihomotorna napetost i uzbudjenost , u tezim slucajevima moze biti i smrtna.Toliko znam.
Katatonija sa javlja i kod nekih drugih psihijatrijskih oboljenja, poput depresije ili bipolarnog poremećaja. U principu, ona predstavlja bilo kakav bag u kretanju uslovljen nekim mentalnim poremećajem.
Kod nekih se manifestuje kao napetost i uzbuđenost, a kod drugih opet kao nešto skroz suprotno - kao stupor, kada osoba uopšte ne reaguje na bilo kakve spoljašnje stimuluse, ne pomera se uopšte, ne jede, ne pije, ne govori... i tada često može da dođe do smrti. U ranijim vremenima se dešavalo da ljudi koji zapadnu u ovakvo stanje budu proglašeni mrtvima i živi sahranjeni (ima više horor pričica na ovu temu :neutral: ).
 
De ste, perverznjaci?
images (66).jpg
 
De ste, perverznjaci?
Desi manijache :cmok2:
Ewo pijem owo shto sam sanjala da pijem i morala sam da kupim :fdlan:
Pila sam owo u nekoj pechini duga i teshka pricha kao i swi moji snowi logichno

IMG_20200715_203523.jpg

Katatonija sa javlja i kod nekih drugih psihijatrijskih oboljenja, poput depresije ili bipolarnog poremećaja. U principu, ona predstavlja bilo kakav bag u kretanju uslovljen nekim mentalnim poremećajem.
Kod nekih se manifestuje kao napetost i uzbuđenost, a kod drugih opet kao nešto skroz suprotno - kao stupor, kada osoba uopšte ne reaguje na bilo kakve spoljašnje stimuluse, ne pomera se uopšte, ne jede, ne pije, ne govori... i tada često može da dođe do smrti. U ranijim vremenima se dešavalo da ljudi koji zapadnu u ovakvo stanje budu proglašeni mrtvima i živi sahranjeni (ima više horor pričica na ovu temu :neutral: ).
Tobejarabi!!! :(
 
Tako me Zucko cekao kad se vratim kuci.

Presladak je.

Mene tako Marko nekad davno čekao iz mojih noćnih skitnji, al ne pred kućom, već na jednom delu gde je baš bilo nezgodno se vraćati kući, samo izroni iz mraka, i onda šta ću uzmem ga i stavim na rame, to dok je bio manji kasnije, išao je pored mene i svo vreme do kuće je mjaučao sa mnom.
 
Presladak je.

Mene tako Marko nekad davno čekao iz mojih noćnih skitnji, al ne pred kućom, već na jednom delu gde je baš bilo nezgodno se vraćati kući, samo izroni iz mraka, i onda šta ću uzmem ga i stavim na rame, to dok je bio manji kasnije, išao je pored mene i svo vreme do kuće je mjaučao sa mnom.
Desi Sumo :cmok2:
Josh Katatonije :zaljubljena:

 
Добро јутро свима :pivce:

Карен :obozavam: где си бре ти сво ово време?
Имао сам план како да доведем кафану теби кад већ не долазиш.

Вампирице :cmok:
Сноу. :zag:
Где сам?! Видиш бре све на фејсу. Теретана, посао, књиге... лудница. :aha: Не стајем од 5 ујутру до 10 увече. Потрудићу се да ми ово буде навика. Знаш да без форумашења не могу дуго. А Ви како те? :malav:
 

Back
Top