Kafana "KOD HAKERA"

Dr.Jackson

Domaćin
Moderator
Poruka
3.417
ne zna se koji je veci krs od ta tri... ali... eto

Viber најмањи бар има проверени E2EE без озбира што је close-source. Све што пишите на њему не може да се чита од стране компаније.

Oво што се тиче Елемента сад је нетачно, код њега је све енкрипотовано укључујући и атачменти. И даље трврдим да је [matrix] нешто најбоље што се појавило!

Слика

Poslednja izmena:

Dr.Jackson

Domaćin
Moderator
Poruka
3.417
Signal sa Mlave isto kida.

Али треба број телефона па ти он и Viber дођу на свеједно. Мислим добри су али ето... :hahaha:

Oвде можете пронаћи све сервере...
https://forum.krstarica.com/threads/matrix-protokol-element.928660/post-43732568

А ово су неки

matrix.org (NL) - бићете накачани на Холандију 99%, број 1 избор за чет са породицом или ако сте Linux-aš, сви сапортови се тамо пребацују.
ru-matrix-org (RU)
converser.eu (FR)
halogen.city (US)
nitro.chat (GR)
toldi.eu (HU)
lostpod.me (FR)
aria-net.org (IT)
unita.online (FR)
3000.chat (FI)

Poslednja izmena:

ljgww

Zainteresovan član
Poruka
264
Viber најмањи бар има проверени E2EE без озбира што је close-source. Све што пишите на њему не може да се чита од стране компаније.

Oво што се тиче Елемента сад је нетачно, код њега је све енкрипотовано укључујући и атачменти. И даље трврдим да је [matrix] нешто најбоље што се појавило!

Слика
Interesantan taj Matrix, ako ti se to dopalo mozda ti se dopadne i RetroShare

Dr.Jackson

Domaćin
Moderator
Poruka
3.417
Interesantan taj Matrix, ako ti se to dopalo mozda ti se dopadne i RetroShare

Гледам Андроид апликацију и није мрднула из 2018. Са друге стране Матрикс има неколико клијента за Андроид: Element, SchildiChat, FluffyChat,Syphon...

Tox je такође добар али овај ми се показао као најбоља замена за Viber,WA и остале месенџере...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.