Quantcast

Kafana "Bonaca"

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.252
Ako se dvoumite sto pokloniti dragoj osobi evo jednog dobrog predloga .

Šobićeva djela odnedavno na CD-u.
„Ožiljak” i „Umjesto gluposti”
Jedina dva objavljena albuma najpoznatijeg crnogorskog kantautora Miladina su izašla na dvostrukom CD-u

Poslednja izmena:

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.252

Provod je bio nikad gori .U Danilogradu nije bilo struje sve do par sati od stare godine .
Kad je struja konacno stigla nije bilo signala na TV prijamniku .
Kad smo i to popravili program je bio sa malim izuzecima najgori koji ja pamtim .
Bilo je hladno uz sjeverni vjetar koji je prijetio da prodje u oluju .
Lijepo je bilo druziti se sa dragim osobama jer tako malo prilike imamo za tako nesto vrijedno i nezamjenjivo .

Dule25

Iskusan
Poruka
6.205

Provod je bio nikad gori .U Danilogradu nije bilo struje sve do par sati od stare godine .
Kad je struja konacno stigla nije bilo signala na TV prijamniku .
Kad smo i to popravili program je bio sa malim izuzecima najgori koji ja pamtim .
Bilo je hladno uz sjeverni vjetar koji je prijetio da prodje u oluju .
Lijepo je bilo druziti se sa dragim osobama jer tako malo prilike imamo za tako nesto vrijedno i nezamjenjivo .

Imalo struje ili nemalo, imalo signala ili nemalo programi su uvek po istom sablonu tako da se generalno moze reci da su na isti kalup i dosadni. Hibiskusi su ti prelepi. I ja ih ovde u hladnom Beogradu imam vise vrsta. Imam cak i bugenviliju (doneta iz Sirije pre trideset godina). Mislim da se to dole zove bogumila ili tako nekako.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.