Quantcast

Kafana "Bonaca"

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.035
...nekom i nekad ima, a ja sam totalno u autu pa nisam nesto spremna za te price...
Dita bre, opusti se, ne treba valjda da te ja uchim da je ovo samo forum...:)

- - - - - - - - - -

:lol: Obaveze. Stalno nesto ... ma sto znam. Vise ne znam ni koliko godina imam ali bez zezanja!
S obzirom n'a to koliko ih imamo i bolje da n'a njih ne obracamo paznju...:mrgreen:

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.918
...ne naravno, ali kad nisam ni za samu sebe, onda kako da pisem opusteno, ne umem ti ja to dan danas:heart:

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

S obzirom n'a to koliko ih imamo i bolje da n'a njih ne obracamo paznju...:mrgreen:
...pa jos samo mi fali da i njih brojim, pa da se skroz ubedacim..ajd' koga briga za godine:mrgreen:

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.035
Ovde mogu da gundjam, moja je tema... Ne mogu sébi da objasnim kakav to utisak moji postovi ostavljaju n'a druge kad redovno "zakucam" temu gde pishem... Dita, ti kao mod bi mogla ovo da mi pojasnish... O chemu se radi?:confused:

- - - - - - - - - -

Il da pitam taba, mozda je neka zavera u pitanju...:mrgreen:

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.918
....znaci nije mogao biti blizi zemljotres, jedino da je epicentar bio u Starom gradu.....ooo Boze, ima li kraja tom treskanju,
i svaki put mi srce sidje u pete...a onda mi kazu nije to nista, kako nije nista, jesam li ja to postala preosetljiva ili su drugi
ocvrsli...:confused:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.