Quantcast

Kafana "Bonaca"

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.834
...idi bre, ja vise branim to tamo nego ti, a izgleda da vise i volim iako ne vucem poreko odande...

..nacitah se ja svakakvih gluposti, tako da to sto pise na forumu, bar 80% baci u vodu, a i sto bih
vise verovala nekom tamo nego sebi samoj, a rekoh ti da mi nikada nismo imali takvih problema...

...i da ne teramo mak na konac, svako gleda iz svog ugla....

Affro*

Stara legenda
Poruka
99.834
À kakve to veze ima sa osporavanjem tvog komentara? Mislim, lepo si rekla da chovek treba da ide tamo gde voli i gde mu je dobro a on zèleci to da pobije pominje tatinu udaju...:confused:
...pa valjda je hteo da kaze, kako je i krvnom vezom vezan za taj kraj, pa kao vise voli,
ja nisam bila nikad, ali sad jesam i bas me nervira kad krenu da pljuju po bd kao da ih
neko motkom tera da dolaze, i kao da bi ista propala bez njih, bzvz...

proka

Legenda
Moderator
Poruka
50.851
kad sam pomenuo oca, koji je iz budve i koji se udao u ns, rekao sam da ne pricam o drugima, nego pricam o svojima sa svim pravom !
budva je jos daleko od turisticke metropole i to je fakat.
najvise mi smeta ta necistoca koja se maoze lako resiti, ali .......
stomacni grip sam licno video kako kod svoje dece tako i kod prijatelja , skoro svake godine !
veceras nisam dao ni jedno svoje misljenje, nego sam samo nabrajao gole cinjenice.

proka

Legenda
Moderator
Poruka
50.851
...pa valjda je hteo da kaze, kako je i krvnom vezom vezan za taj kraj, pa kao vise voli,
ja nisam bila nikad, ali sad jesam i bas me nervira kad krenu da pljuju po bd kao da ih
ja nisam turista i niko me ne tera da dolazim, ja sam svoj na svome, pa zato imam pravo da kazem svoje vidjenje !

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.034
Ne, ja mislim da se posluzio primerom oca za pobijanje tvoje tvrdnje a ne sopstvenim... Po meni to je neshto otprilike tipa "mom ocu je u budvi dobro i on je voli ali je u otishao U n.s. da zivi Jer se tamo udao"...:neutral:

- - - - - - - - - -

kad sam pomenuo oca, koji je iz budve i koji se udao u ns, rekao sam da ne pricam o drugima, nego pricam o svojima sa svim pravom !
budva je jos daleko od turisticke metropole i to je fakat.
najvise mi smeta ta necistoca koja se maoze lako resiti, ali .......
stomacni grip sam licno video kako kod svoje dece tako i kod prijatelja , skoro svake godine !
veceras nisam dao ni jedno svoje misljenje, nego sam samo nabrajao gole cinjenice.
:zag:

- - - - - - - - - -

Buuuuuu a dje si ti. Nema te 100 godina?
:zag:

proka

Legenda
Moderator
Poruka
50.851
jedna od cinjenica je i da budva ima problem sa kanalizacijom, kao i sa atmosferskom vodom.
na kanalizacionu mrezu zgrada ispod obilaznice su prikljucene sve zgrade iznad obilaznice i propusna moc cevi je nedovoljna da kada padne malo veca kisa prihvati svu vodu.
tadA CELA BUDVA PLIVA I SVI SMO SVEDOCI TOGA

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.034
Buuuuuu a dje si ti. Nema te 100 godina?
Hehe, gde si bre ti, si dobro?:)

- - - - - - - - - -

jedna od cinjenica je i da budva ima problem sa kanalizacijom, kao i sa atmosferskom vodom.
na kanalizacionu mrezu zgrada ispod obilaznice su prikljucene sve zgrade iznad obilaznice i propusna moc cevi je nedovoljna da kada padne malo veca kisa prihvati svu vodu.
tadA CELA BUDVA PLIVA I SVI SMO SVEDOCI TOGA
Nemo se nervirash bre...:)

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.034
Ma dosta dobro. malo ostario ali gura. Sto ima kod tebe? radis li jos uvijek na starom mjestu ili....?
Kako dijete?
E, ja vec dugo nisam dole... Dobro je... I tvoje su sad velike?

- - - - - - - - - -

..joj ljudi, nisam ja bas ovih dana za nadgornjavanje ko je kriv, ko u pravu, a ko ne....

..ajd' druzite se lepo, pa se kuckamo kad budem bolje volje:cao:
Hehe, kakve veze ima ko je...;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.