Konak "Kod dobrog čoveka" (2)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E zbog ovakvih stvari ja nisam protiv religija nego samo protiv kultova. Ako neko oseca vidljive benefite od molitve ili od idenja u crkvu ili od neceg treceg, onda to i treba da radi. Ne mora svima da bude sve superracionalno. U religiji uvek ima slobodu i da pristupi i da odstupi.
Najvise volim da odem u crkvu kad nema nikoga.
Volim sesti tamo i malo razmisljati.
Osetim neki mir.
Ne idem cesto, iskreno odavno nisam bila ali crkve su u meni uvek budile neki spokoj.
 
Da li u "KAFANE" spadaju i kafici, bistroi, restorani, hoteli, moteli, pabovi, krcme, itd.? Drugo, osim dobre klope, i jos boje "kapljice", uz zanosan glas lepe pevacice", ne vidim sta bi u kafani bilo GRESNO?

Evio, juce bejah na jednoj svadbi i provedoh se kao mali bog.
Najvise volim da odem u crkvu kad nema nikoga.
Volim sesti tamo i malo razmisljati.
Osetim neki mir.
Ne idem cesto, iskreno odavno nisam bila ali crkve su u meni uvek budile neki spokoj.
Ovo ti dodje kao ispovedaonica? Kakve ovo vezi ima sa Svesnom glistom?
 
Da li u "KAFANE" spadaju i kafici, bistroi, restorani, hoteli, moteli, pabovi, krcme, itd.? Drugo, osim dobre klope, i jos boje "kapljice", uz zanosan glas lepe pevacice", ne vidim sta bi u kafani bilo GRESNO?

Evio, juce bejah na jednoj svadbi i provedoh se kao mali bog.

Znaci kao sto Gogi kaze za crkvu ti si juce na svadbi bio spokojan :)
I ja bih bio da je muzika bila dobra i da sam se nakrkao pecenja :ok:
 
Da li u "KAFANE" spadaju i kafici, bistroi, restorani, hoteli, moteli, pabovi, krcme, itd.? Drugo, osim dobre klope, i jos boje "kapljice", uz zanosan glas lepe pevacice", ne vidim sta bi u kafani bilo GRESNO?

Evio, juce bejah na jednoj svadbi i provedoh se kao mali bog.
Ovo ti dodje kao ispovedaonica? Kakve ovo vezi ima sa Svesnom glistom?
Ma kakve veze ti imas uopste sa nama?
Sta se guras u drustvo koje te nece :dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top