Quantcast

Kafana "Biće skoro propast sveta"

De_Sisti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.684
Ja sam ovdje novi i nebi stijo da puno pametujem,ali mi je krivo što ste zaključali temu o Jehovcima.

Ona djevojka koja zastupa jehovine svjedoke je odličan sagovornik i mislio sam joj postaviti par pitanja.

Dobro. Nadam se da ćemo se naći na nekoj drugoj temi.
Postoji mnoštvo drugih tema na kojima piše koleginica @Arianna

Arianna

Buduća legenda
Poruka
46.019

south railroad

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.153
Pa citirao sam ti stihove iz 1.Petrove poslanice ,u kojima se govori kako je Isus nakon smrti duhom sišao u pakao i undje propovjedao duhovima pokojnika.
Po ucenju Pravoslavne Crkve nema ni jednog jedinog coveka ni u raju ni u paklu. Tek posle vaskrsenja mrtvih ce se poceti puniti jer se i na jedno i na drugo mesto ulazi samo sa telom koje vaskrsava u danu suda Gospodnjeg.

vcbccbc vcbcvb

Aktivan član
Poruka
1.639
Po ucenju Pravoslavne Crkve nema ni jednog jedinog coveka ni u raju ni u paklu. Tek posle vaskrsenja mrtvih ce se poceti puniti jer se i na jedno i na drugo mesto ulazi samo sa telom koje vaskrsava u danu suda Gospodnjeg.
kako sad nema, da nisu JS upravu kad je rec o DANAS, tj. zareza/zapete - ja bih se zapitao da sam na tvom mestu

Onda reče: 'Isuse, sjeti me se kada dođeš u kraljevstvo svoje.' A on će mu: 'Zaista ti kažem: danas ćeš biti sa mnom u Raju'". Što znači to ...

https://sr.wikipedia.org/wiki/Прича_о_богаташу_и_убогом_Лазару i drugi primer