kada....

sofffy:
ja dobila 5 kondoma...ima li zainteresovanih?
Ja, ja
clap.gif
 
Fejs74:
Ti si iz BG! a nisi probala? Svaka čast.Znao sajednu ribu koja se kresala u b.lju, jer je htela da ostane nevina,naravno i oral je praksa.Svi su je probali, a ostala je nevina.Udala se za lika dobričinu,koji se družio sa nama, niko nije imao srca da mu kaže.

Ali ako stvarno nisi i nemoj,jer ako gledamo zdravstveno, to ti netreba.Bićeš podložnija upalama jajnika,raznim infekcijama,možeš da zaglaviš a muškarci će prestati da te poštuju.Pričaće o tebi kao o krpi, pokušavaće da snime video klip sa tobom (sa mobilnim)........itd...mogu još da pišem ako hoćeš.

Izvini....zasto si tako mracan?Zar je moguce da ti kao muskarac,verujes u tu zabludu da devojka gubljenjem nevinosti automatski postaje *****?!Pa,po tome sto si naveo deluje tako.Ako devojka voli,ako je voljena,ako je spremna da to uradi.......zasto da ne?Ne znaci da ce ona time sto je skinula mrak pustiti se u 'promet' i bukvalno je8ati sa svakim koji je bude hteo.Mislim,nemoj da me shavtis pogresno,ne zelim da te napadam,ali nije sve tako crno......gubljenje nevinosti jeste vazna stvar u zivotu svake zene,ali i potpuno uobicajena........
 
StArlA:
Kada je pravo vreme za sex?



Osobo >Starla,


Stvarno ne znam gde su tvoji roditelji sada, da pročitaju tvoje pitanje, no treba ih u svakom slučaju prekoriti što dopuštaju svom detetu da takve misli misli (nadam se da ćeš imati dovoljno mozga da razumeš da ove dve poslednje reči sem što su isto napisane znače drugojačije).

Ovim putem pozivam Starline roditelje, šaljem javni apel, ne samo Starlinim roditeljima već i svim drugim roditeljima i roditeljima roditelja, da svojoj deci poruče da ako već ne mogu da se suzdrže od nagona polnog odnosa, da obavezno koriste kodnom. I to, DUREX po mogućstvu.
 
evo i mene posle milijardu godina....pravo vreme za sex...pas kad ti se je*e ti se je*i...nema tu mudrosti....a ako ne visis po coskovima sa svakim drugim likom koji te startuje nisi ku*va....

mene smaraju ovakve teme al sam odlucila da pocnem od pocetka tako da... :D
 

Back
Top