Kada žene postanu samopouzdane?

I ja da znam :)

Primetio sam da se trudis da budes u skladu sa svojim nikom. Zato me je iznenadio nacin na koji si reagovala. Na osnovu ono malo tvojih postova sto sam procitao, ti to obicno ne radis. A i kada ti se desi, brzo postanes svesna sta si uradila i odmah krece izvinjavanje. Ja to cenim.

Medjutim, ovde na ovoj temi -- ja sam se vratio unazad da pazljivo procitam sta se zbilo -- ti si ta koja je prva pocela da napada. Pre tebe ga je jednom ili dva put napala Elektrika. Za njegov post je rekla da je "gluplji da gluplji ne moze biti". Ti si tom postu dodelila srce, a Lagerta, inace vodeci ekspert u svetu kad je u pitanju pristojnost, je isti lajkovala.

Ti si njemu rekla da ima "vise usranu pricu", da "kenjka", da "jede govanca", da "kuka" i da "place". Nazvala si ga "kukalom" a verujem da je to, po vodecem ekspertu za pristojnost, uvredljiva rec.

On je tebi odgovorio rekavsi ti da se "gubis", da je tvoje ponasanje "detinjasto" i da si "iracionalna".

Ja ne znam sta se zbilo izmedju vas dvoje van teme, ali gledajuci samo ovu temu, meni to izgleda kao tante za tante.

Zasto mislis da tvoje reci nisu uvredljive a da njegove jesu?
Hvala :heart: ;)

Zašto se samopouzdanje deli na polove,zar to nije svesno samodiskriminisanje žene sa ciljem...🤔..kojim.Da li je cilj predstaviti ženu kao nesposobnu,manje inteligentnu,onda sve to prebaciti poput vrućeg krompira muškarcima u ruke i vikati...dršte lopova..
Ako je tako onda je to bedan pokušaj u ko zna čijoj režiji a ako nije onda je sve ovo ..neka bude naivnost,da se ne izrazim grublje..

Zašto se samopouzdanje deli na polove,zar to nije svesno samodiskriminisanje žene sa ciljem...🤔..kojim.Da li je cilj predstaviti ženu kao nesposobnu,manje inteligentnu,onda sve to prebaciti poput vrućeg krompira muškarcima u ruke i vikati...dršte lopova..
Ako je tako onda je to bedan pokušaj u ko zna čijoj režiji a ako nije onda je sve ovo ..neka bude naivnost,da se ne izrazim grublje..

To nema veze sa inteligencijom,jer inteligencija ne zavisi od samopouzdanja osobe,radi se o tome da je zenski princip pasivan a muski princip je aktivan.E sada nece svaki muskarac imati muski princip u sebi niti ce svaka zena imati zenski princip u sebi,zato u praksi imas ljude koje ljudi nazivaju isfeminizirani muskarac ili muskobanjasta zena

To nema veze sa inteligencijom,jer inteligencija ne zavisi od samopouzdanja osobe,radi se o tome da je zenski princip pasivan a muski princip je aktivan.E sada nece svaki muskarac imati muski princip u sebi niti ce svaka zena imati zenski princip u sebi,zato u praksi imas ljude koje ljudi nazivaju isfeminizirani muskarac ili muskobanjasta zena
Muški i ženski princip..kada god pomislim da sam sve čuo demantuju me...🧐

Са робовима предрасуда не полемишем.

Pa upravo si polemisala, jako si iracionalna kao i jucerasnja sagovornica na ovoj temi a koliko vidim i naelektrisana i emotivno involvirana u svaki post koji ti se ne svidja

Brisati razliku Izmedju 2 pola je iracionalno , neprirodno a i djetinjasto,ta razlika je ujedno i lijepa i potrebna

Poslednja izmena:
Ако мислиш на самопуздање у естетском, сексуалном смислу, јесте потребно мало зрелости, искуства да се изгради, мада је за мене лично био пресудан мушкарац, тј веза у којој сам се осећала као богиња у сваком смислу. После је далеко лакше јер из такве везе понесеш сазнање да је могуће пронаћи некога коме јеси више него довољно лепа, добра и узбудљива.

Ако мислиш на каријеру, ту је труд који доноси успех пресудан. Нека врста потврде да си довољно способна и вредна.
Ovo je istina. Potrebna je neka vrsta potvrde u smislu ljubavi a ne pumpanja ega.
Mada ja bih rekla da zdravo samopouzdanje ne postoji, kao nešto. Ono je nedostatak nesigurnosti, nesamopuzdanja. Kao što čistoća ne postoji, ona je nedostatak prljavštine.
Samopouzdanje koje isijava kod nekih ljudi je veštački napumpano, a ne autentično.

Е свашта. Баш чудно што сам жена на подфоруму 'жене'.

Treba da uvidis da se ponasas iracionalno i djetinjasto,i da pristrasno branis svoj rod na forumu, mogu i ja sada muskarce al je van razuma,treba samo razumjeti svoj rod sa svim prednostima i zaostacima,identicno je i za muski rod.

Treba samo da racionalno komentarises postove ako hoces,ne radi se o tome dal se ja vrijedjam ili ne kao sto je mislila jucerasnja sagovornica,nego joj se moj post nije dopao na bazi njenog pogresnog tumacenja mog posta i na osnovu toga se nije drzala teme racionalno,nego bukvalno sasula meni licne opise na licnom nivou,mene to uopste ne vrijedja ja nemam sujetu niti sam osoba koja se moze uvrijediti,radi se o tome da je nerazumno da se bilo ko tako ponasa nezrelo kada smo svi mi imali 15 godina tada je takvo ponasanje u redu,al ti se ponasas na identican nacin i udaljavamo se od sustine ove teme pravimo nerazumnu digresiju.Samo malo razuma

Ovo je istina. Potrebna je neka vrsta potvrde u smislu ljubavi a ne pumpanja ega.
Mada ja bih rekla da zdravo samopouzdanje ne postoji, kao nešto. Ono je nedostatak nesigurnosti, nesamopuzdanja. Kao što čistoća ne postoji, ona je nedostatak prljavštine.
Samopouzdanje koje isijava kod nekih ljudi je veštački napumpano, a ne autentično.
Управо то је права мера. Способност за превазилажење несигурности, прихватање себе и својих могућности.

Управо то је права мера. Способност за превазилажење несигурности, прихватање себе и својих могућности.
Muškarac tu može dosta da pomogne ali i da odmogne. Ovo drugo ne mora čak da radi sračunato, dovoljno je da ima i sopstvene neartikulisane nesigurnosti.

Back