Kada zaceta beba dobija Dah Boziji?

Biblijski nam izvestaj daje za pravo da imamo takvo misljenje jer nam je receno da TEK NAKON STO JE STVORIO COVEKA od praha zemaljskoga Bog mu je DUNUO U NOS dah zivotni sto ce reci da je od tog trenutka Adam poceo da dise ili jos preciznije - postao je ziva dusha !
a jel si ti adam? ja sam ADAM, od praha, a ne od majke rodjen, pa ne mozes ti stvoru da budes ja ADAM NEPONOVLJIV, ajde ne nerviraj me vise, a znas sam da si bio ziv u majcinoj utrobi, ne glumi radosnog sada ako nisi onda bio
moj klon, a ne bilo ciji
e onda je ona rekla, njena deca, i tada su nastali bracni problemi, otima se za decu, isto kao i danas, ma i za zivotinje se otima, sve je njeno, a sta je moje onda? nista! opet kao da sam sam samcijat u raju, blenem u ona ista drveca, i slusam cvrkut ptica cavrljanja veverica...

e, moja su kola i konji, kao kod ilije

Poslednja izmena:
Da da da imamo jasno posvjedočeno predanje staro hiljadama godina ali to je nepouzdano jer pripadnici vjerske zajednice jedva starije od moje čukunbabe kažu da je nepouzdano. Vrlo uvjerljivo.
Kakva logika. I tvoja verska zajednica je nekada bila stara 1 dan. Pa da li je tada imala ikakav autoritet? 🤔
Po tome, da li budizam ili hinduizam imaju veći autoritet u odnosu na pravoslavlje zato što su stariji? 🤔

Kakva logika. I tvoja verska zajednica je nekada bila stara 1 dan. Pa da li je tada imala ikakav autoritet? 🤔
Po tome, da li budizam ili hinduizam imaju veći autoritet u odnosu na pravoslavlje zato što su stariji? 🤔
Ako je Hristos obećao da Njegovu Crkvu neće nadvladati vrata pakla i obećao kontinuitet vjerovanja onda moramo potražiti vjersku zajednicu koja za sebe kaže da je hrišćanstva a ispunjava taj kriterijum.

Back