Quantcast

Kada ti se "stari" prijatelji i ljubavi ponovo počnu vraćati u život - kako se postaviti?

Sebastian4

Ističe se
Poruka
2.602
U zadnje vreme preko fejsbuka su mi se par starih prijatelja" ili "prijateljica" ponovo "vratili u život". to su uglavnom ljudi s kojim sam bio ili bila u jednom periodu zivota odličan ili odlična, figurativno moze se rec da smo "zajedno čuvali ovce", s nekim sam bio ili bila manje dobar ili dobra ali ti ovdje nisu tema. ipak ta sva prijateljstva nisu opstala "svako je otišao na svoju stranu". ne vjerujem u one priče "da su imali puno posla" mislim da za pravog prijatelja ili prijateljicu ćes uvijek nace mjesta u svom zivotu. a mi si ocito bili vazni.

i sad se ja pitam dali je to uopšte pametno vracat se u proslost jer si ipak kada si se razisao ili razisla s njima u neku ruku bio povrijeden, tipa s nekima si htjeo odrzati kontakt a oni nisu htjeli. i onda si morao nauciti zivjeti bez tih ljudi koji su te povrijedili. i sad ispada da je to sve bilo za nista.
ja nekako vjerujem u onu da iz case koja jednom pukne se nikad vise neces moci pravo napiti. tako da ne kuzim ljude koji imaju potrebu za ozivljavanjem nekih veza iz proslosti i trazenjem nekih prijateljstva koja su odavno propala?

imao sam slucaj da mi je jedna osoba nakon 10 godina samo tako banula na vrata jer je njoj svanulo.

sta vi mislite o tome? dali je ljude iz proslosti bolje drzati u proslosti jer ima razloga zasto ste se razisli ili kako vi gledate na to?
Sa muskima pij, zene karraj, nikako obrnuto:cmok:

yioim

Veoma poznat
Poruka
12.989
ne ne i ne....proslost neka ostane gde je. nemam FB i necu...a rodjenu sestu su mi cimali neki ljudi keje zaista ne zelim da vidim nikada vise
kao sta radi Z, kako je, je ovo jel ono...ma briga vas bre...nema vas godinama da se zahebeta da pisete jbn sms iz dosade i onda ... bam..."na vrata" e nece moci ...
a drugi deo price ...evo lepa poucna pesmica ....

yioim

Veoma poznat
Poruka
12.989
A sta znam, ti neki ljudi sto se druzili godinama..
Mada si u pravu, garant je praznicna slabost
nisam u pravu samo sam matori DRKOSS jel nemas tri min za sms godinama?
kako sad da imas 5 min da se cujemo...

mene su krivo sadili pa krivo i rastem krompir a seronjja ... cudo :D

mozda su dobre namere ali ja sam previse istrosen za tudje "izgovore" zasto se ne javljaju kada sam ja i previse zvao i inicirao punoooo vidjenja...kafa ...
a nisu "forumaske kafe" z:mrgreen:

Kafa

Veoma poznat
Poruka
10.454
nisam u pravu samo sam matori DRKOSS jel nemas tri min za sms godinama?
kako sad da imas 5 min da se cujemo...

mene su krivo sadili pa krivo i rastem krompir a seronjja ... cudo :D

mozda su dobre namere ali ja sam previse istrosen za tudje "izgovore" zasto se ne javljaju kada sam ja i previse zvao i inicirao punoooo vidjenja...kafa ...
a nisu "forumaske kafe" z:mrgreen:
Jb.g svi se mi ponekad ne javimo godinama

Bezimena1234

Početnik
Poruka
42
Ne javljam se nikad prva. Meni je to neugodno. Bez obzira koliko smo se nekad druzili i bili si super za mene su to sad stranci.
U posljednje vrijeme mi se vjerojatno zbog ove korona situacije javlja dosta osoba. Ja ljubazno odgovorim, no iskreno uopće me nije briga kako su oni trenutno i sto im se događa u zivotu. Al bude mi neugodno da ne odgovorim da se pravim kao da nisam vidjela poruku 🥴 Nisam nešto emotivna prema povratnicima 😂😂

Bezimena1234

Početnik
Poruka
42
zar je potreba hebena COV19 da nas podseti na drage ljude?
meni je to potpuno idijotski...alo 21. vek hebeni telefoni svemoci...sms, mms, viber, wu, inst, fb, twit...SVE .... nemas jedno u 365 dana 3 min vremena za "nekoga" ma ne serri ... cao zdravo i sve najlepse :D

ja se ljustim sam ... z:mrgreen:
Nije to CoV19 to je DOSADA 😂😂

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.