Quantcast

KADA TI NEKO NEUZVRATI LJUBAV

• Začetnik teme nevoljen
  • Datum pokretanja

gost 363668

Domaćin
Poruka
3.144
Tako nekako, jednostavno vreme leci sve.
Da neko pati neki duzi period....pa ne znam sta da posavetujem.

Verovatno da se krece i upozna neke ljude, jer videce sigurno da ima normalnih, pozitivnih ljudi. :)
a mi koji ne zelimo ''normalno i pozitivno'' :confused:

- - - - - - - - - -

mislim ono sto je za druge normalno i pozitivno

- - - - - - - - - -

recimo ja
sve ono sto je drugima normalno pozitivno, ovako, onako, meni recimo nije zanimljivo, sta cu

hvalim i ja, sto jest jes al ne zelim

allice

Ističe se
Poruka
2.383
Moj problem je u tome sto sam se "zaljubio"u pogresnu osobu!Upoznali smo se preko leta,sve je bilo maksimalno opusteno,nisam mnogo obracao paznju na nju,sve do jednog trenutka kada mi je postala sinpaticna.Smuvali smo se,ali nismo se bas mnogo vidjali,zato sto ona nije mogla ili je imala neki razlog.Vreme koje smo zajedno provodili bilo je super,sve do jednog dana kada mi je rekla da joj treba malo prostora i da joj nije trenutno do decka!Pricao sam sa njom i rekao joj da zelim da imam nesto sa njom sto sa drugim devojkama nisam imao,a to je jedna ozbiljna veza,ona je ponovo rekla da joj treba vremena!Stvarno neznam sta da radim?
Necu da zvuci pakosno,
Ali jesam skepticna i to sa razlogom ... A sta je to sto imate tako posebno sto sa drugima nemas?
Osnovno pitanje koje svi trebaju da se zapitaju jer cesto cujem to famozno imamo nesto posebno
Sta je to posebno? Neki bitni pronalazak za covecanstvo ?

salinjo90

Aktivan član
Poruka
1.491
Necu da zvuci pakosno,
Ali jesam skepticna i to sa razlogom ... A sta je to sto imate tako posebno sto sa drugima nemas?
Osnovno pitanje koje svi trebaju da se zapitaju jer cesto cujem to famozno imamo nesto posebno
Sta je to posebno? Neki bitni pronalazak za covecanstvo ?
Dobro pitanje ! Svi smo kao posebni, a u sustini smo isti, zelimo isto. Glup je onaj ko odbacuje prilike, dobre ljude, zarad necega ili nekoga ko je mozda u tom trenutku bio mozda malo lepsi ili imao malo vise para, a unutra nista, prazno i posle kajanje naivne osobe koja je prevarena lepom ambalazom,, a unutra jadac :)

Lollol

Poznat
Poruka
9.471
a mi koji ne zelimo ''normalno i pozitivno'' :confused:

- - - - - - - - - -

mislim ono sto je za druge normalno i pozitivno

- - - - - - - - - -

recimo ja
sve ono sto je drugima normalno pozitivno, ovako, onako, meni recimo nije zanimljivo, sta cu

hvalim i ja, sto jest jes al ne zelim
Ni ja ne zelim "normalno" mozda jer ni sam nisam "normalan".
Ali eto, u poslednje vreme mislim i da ima nade za nas manje normalne. :)

mizaca

Poznat
Poruka
8.394
Samo budi uporan i davi je onako suptilno dok ne pristane.Jednom ce ipak morati da pristane.A poslije vidjeces......................................Pa zar mislis da su se svi smuvali nakon samo nekolilko izlazaka.Ljudi i zene su ti danas postali da ne kazem .ovna zesca.Cast postenim i finim:rtfm::rtfm::rtfm:

tija

Primećen član
Poruka
830
mali, mali ...
nego , sto se tice teme . Pitanje je koji je to osecaj , taj bol kada skapiras da te druga strana ne voli. Mislim da je to cesto udar sujete , nema ljubav veze sa tim .
Uvek sam bila stava da ne mozes voleti nekog ko tebe ne voli.... ali onda te pukne nesto i nemas pojma sta, zaledis se i ne mozes dalje