Ķada te policija provede

dvatri4

Zainteresovan član
Poruka
355
Kada te polocija privede .
Kako to izgleda?
Zapravo zanima me kako moze da se sazna da li je neko priveden pa pusten?
Znam.u koliko.sati .znam u kojoj opstini nbgd..
Naime..
Jako sumnajm da neko.laze da ga je policija privela
I kao pustila.
Kako.to da proverim
 
Ne možeš da proveriš. Policija nema pravo da daje te informacije nekom ko nije pravno lice zapravo ne smeju da ti odaju te informacije ako nije po nalogu suda opunomoćenog advokata itd
Taj što te laže da ga priveli i pustili, pitaj ga tačno gde je to bilo pa traži očevidce
 
Ne možeš da proveriš. Policija nema pravo da daje te informacije nekom ko nije pravno lice zapravo ne smeju da ti odaju te informacije ako nije po nalogu suda opunomoćenog advokata itd
Taj što te laže da ga priveli i pustili, pitaj ga tačno gde je to bilo pa traži očevidce
Aha...
Znaci plasirao mi je informaciju koja ne moze da se proveri.
Ne moze javno.
Ali da li moze ako imam nekog u policiji i zamolim ga.
Da li na privodjenju tebi upisu podatke negde?!
Ja ne znam nikad nisam bila privodjena.
Ali sam.sigurna da je laz .jer
Pod broj jedan...
Ja sam ocekivala izgovor za neobavljeno.bas taj dan
Dva
Toliko je vanzemaljski scenario...
Tri
Daj mi neki detalj koji mora da se desio
Prilikom privodjenja ..ako ga ne zna da mi kaze onda ce biti jasno da laze.
Tipa..
Ako covek nema licnu kartu..
Kako mogu da te puste ako su te uhvatili i sacekusi i raciji?
 
Pazi ovako, taj što će iz policije da ti proveri mora da bude tvoj baš baš dobar drug, jer će zbog tebe da krši zakon. A taj što kaže da su ga hapsili je morao da dobije zapisnik, to je sigurno, traži mu na uvid... Ako ne kaže da ga bacio. Ako su ga uhapsili uveče morala je ujutru da se obavi formalnost u prekršajnom sudu, ne verujem da ga je neko pustio onako bezveze posle dva sata.
Ergo, laže
 
Pazi ovako, taj što će iz policije da ti proveri mora da bude tvoj baš baš dobar drug, jer će zbog tebe da krši zakon. A taj što kaže da su ga hapsili je morao da dobije zapisnik, to je sigurno, traži mu na uvid... Ako ne kaže da ga bacio. Ako su ga uhapsili uveče morala je ujutru da se obavi formalnost u prekršajnom sudu, ne verujem da ga je neko pustio onako bezveze posle dva sata.
Ergo, laže
To CARICE...
BRAVO..
KAKO SE DAJE ...NIJE OCENA NEGO...
 
Pazi ovako, taj što će iz policije da ti proveri mora da bude tvoj baš baš dobar drug, jer će zbog tebe da krši zakon. A taj što kaže da su ga hapsili je morao da dobije zapisnik, to je sigurno, traži mu na uvid... Ako ne kaže da ga bacio. Ako su ga uhapsili uveče morala je ujutru da se obavi formalnost u prekršajnom sudu, ne verujem da ga je neko pustio onako bezveze posle dva sata.
Ergo, laže
ON NE KAZE DA SU GA HAPSILI
NEGO KAO PRIVELI....! A ON KUKAO DA MORA NA POSAO KAO
JEL I AKO SU GA PRIVELI MORA DA DOBIJE ZAPISNIK?
 
Ne možeš da proveriš. Policija nema pravo da daje te informacije nekom ko nije pravno lice zapravo ne smeju da ti odaju te informacije ako nije po nalogu suda opunomoćenog advokata itd
Taj što te laže da ga priveli i pustili, pitaj ga tačno gde je to bilo pa traži očevidce
Covek ovde na forumu je ispisao tekst o patoloskom laganju. Ja sam uradila.ss .isekla samo tekst da se vidi
I poslala tom..
 
ON NE KAZE DA SU GA HAPSILI
NEGO KAO PRIVELI....! A ON KUKAO DA MORA NA POSAO KAO
JEL I AKO SU GA PRIVELI MORA DA DOBIJE ZAPISNIK?
Ne mora, ali je mogao da trazi potvrdu da je bio sprecen da dodje na posao....sto opet ne mora da dobije...
ako nije dosao na posao njegova je stvar gde je bio, a ako nije dosao kuci ...onda, sto nije zvao ...a ako nije dosao na sastanak znaci ima opravdan razlog....bilo koji....
Sta da on tebe tako proverava? Bila bi ugrozena ili bi ti se svidjalo da te prati?

Znaci nije nepravda i nije za ovu temu....
 
Kada te polocija privede .
Kako to izgleda?
Zapravo zanima me kako moze da se sazna da li je neko priveden pa pusten?
Znam.u koliko.sati .znam u kojoj opstini nbgd..
Naime..
Jako sumnajm da neko.laze da ga je policija privela
I kao pustila.
Kako.to da proverim

Vidi, ti mozes da sumnjas i da li je neko vozio 40 umesto 30 na sat, cak i ako taj dobije kaznu,
da ti to proveris ne mozes, moze samo vozac ili vlasnik tog automobila ( ukoliko se radi o razlicitim
ljudima). moze tebi da padne na pamet da proveravas i da li je neka zena gravidna i da li je tvoj decko njoj napravio dete,
ali moras decku da verujes ili ne verujes. Inace, da sam na mestu tog tvog decka ja bih bezala od tebe ko djavo od krsta.
Ti znas sta, gde, u koliko sati, a treba tis amo pismena potvrda? I sta ces s njom? Da mu je okacis na nos?
 

Back
Top