prlee
Aktivan član
- Poruka
- 1.245
Presuda Hrvatskim generalima svakako je što je na niz sročenih gizdavih i bla bla bla smotri i obiljetnica tzv domoljubnog rata,odjednom kao grom iz vedra neba na hrvatsku sručila pravna Oluja.
Ne oborivim zvučnim materijalom dokazano je udruženo zločinačko delovanje.Upravo u tački na koju su Hrvati najponosniji ratnoj Oluji dogodio se zločin.U do tada fantastično ji briljantnoj akciji vojnih i redarstvenih snaga koja je pre svega delovalo profesionalno,poštivajući medjunarodna prava i koju je navodno svet odobrio,ispalo je presudom generalima da se tamo desilo:
progon,deportacija,pljačka javne i privatne imovine,bezobzirno razaranje,zločin protiv čovečnosti,kršenje zakona i običaja rata,nečovečna dela i okrutno postupanje,i ubistva...
Udruženi zločinački poduhvat u komeje ključni faktor bio pokojni Tuđman tvorac te hrabre,junačke,i pravedne Hrvatske".
Otkud sad pa to?!?!?!
Po takvoj presudi u Hagu (sud nije imao drugog izbora sa obzirom na zvučne dokaze),Oluja je ispala zločinački poduhvat koji je smišljen da trajno i prisilno potera Srspko stanovništvo sa područja Krajine u Hrvatskoj.
kao ključni dokaz za to sud je izdvojio dokaz sa sednice u Brionima 31.Jula 1995 godine na kom su pored Tuđmana i Gotovine prisustvovali predstavnici političkog i vojnog vrha zemlje.tada je skovan plan o etničkom čišćenju.
Sud je zbog toga osudio generale u učešću u združenom zločinačkom poduhvatu.
Kako to?! Pa do juče još jedina narodnost koja je vezivana za reč etničko čišćenje je bila Srpska.
Šta je ovo sad? Ujudruma kako u Hrvatskom narodu tako i u samom vrhu vlasti.koji sad treba da prihvati istinu koju je ceo svet imao prilike da čuje u transkriptima sa Briona.
Presuda koja će u budućnosti izmenuti Hrvatske udžbenike u kojima se ista Oluja predstavlja kao najčistija stvar u hrvatskoj borbi za slobodu protiv tzv agresora i terorista.
osuđujuća presuda u Hagu posebno teza o zločinačkom poduhvatu ošamarila je i predsednika Josipovića koji je na prošlogodišnjoj proslavi 15 godišnjice Oluje izjavio da je to bila "briljantna pobeda,izvedena po svim pravilima ratovanja,poštujući medjunarodne konvencije"
naročito biva pogodjen HDZ iz čijih redova je premijerka Vlade gospođa Kosor za koju je presuda malte ne prihvatljiva!!!
Naravno,pošto kada se pogleda u dubinu teze da je učinjen zločinački udruženi poduhvat i da su tada na vlasti bili uglavnom pripadnici HDZ-a,ispada da je ta stranka okosnica zločina.
Ispada da se hrvatska previše uživela u toliko godina plasiranu laž sa HTV-a,u ulogu žrtve da je sad ovo šamar koji je prosto oduzeo dah mnogim Hrvatima.
sada se vlast udružuje kako bi štop bolje sastavila žalbeni postupak,ali po mišljenju velikana pravne nauke u svetu,u drugo stepenskom postupku ne može se ništa promenuti osim možda blagog umanjivanja kazne generalima.Teza o udruženom zločinačkom poduhvatu ostaje ne promenljiva.
zanimljivo j e bilo gledati govor na protestima koji su usledili jednog domoljuba i branioca iz Vukovara i Knina koji je rekao da ima tri uniforme i koje bi sad trebao zapaliti jer kako deci objasniti da im je ostavio državu koja je stvorena na zločinima umesto na demokraicji kako je to izgovorio.
Opšte narodno ludilo i nemoć,pokušao je ublažiti biskup svojim suzama kako je hrvatsko stado izdato od svoji pastira,i thompson koji je pevao svoje bludnice od pesama...
HDZ-ovci iskaču u prvi plan najviše se busajući pljujući na Hag otišavši toliko da odluče da u Splitu dodele trg upravo čoveku koji je osuđen na udruženi zločinački poduhvat.Za takvu nekakvu odluku hrabrosti bi imao samo lud i glup čovjek a da ih u HDZ-u ima potvrdili su tim predlogom i odlukom.
Naravno tako nešto samo ćeih udzržati od puta u Evropu.Ako se tako nastavi hrvatska može biti više nego ozbiljno poljuljana i više nego što je sad.
HDZ,je nešto sa čim se Hrvatska mora ograditi za sva vremena i oprati njihovih zločina i gluposti do sada.
Nastavak sledi...
Ne oborivim zvučnim materijalom dokazano je udruženo zločinačko delovanje.Upravo u tački na koju su Hrvati najponosniji ratnoj Oluji dogodio se zločin.U do tada fantastično ji briljantnoj akciji vojnih i redarstvenih snaga koja je pre svega delovalo profesionalno,poštivajući medjunarodna prava i koju je navodno svet odobrio,ispalo je presudom generalima da se tamo desilo:
progon,deportacija,pljačka javne i privatne imovine,bezobzirno razaranje,zločin protiv čovečnosti,kršenje zakona i običaja rata,nečovečna dela i okrutno postupanje,i ubistva...
Udruženi zločinački poduhvat u komeje ključni faktor bio pokojni Tuđman tvorac te hrabre,junačke,i pravedne Hrvatske".
Otkud sad pa to?!?!?!
Po takvoj presudi u Hagu (sud nije imao drugog izbora sa obzirom na zvučne dokaze),Oluja je ispala zločinački poduhvat koji je smišljen da trajno i prisilno potera Srspko stanovništvo sa područja Krajine u Hrvatskoj.
kao ključni dokaz za to sud je izdvojio dokaz sa sednice u Brionima 31.Jula 1995 godine na kom su pored Tuđmana i Gotovine prisustvovali predstavnici političkog i vojnog vrha zemlje.tada je skovan plan o etničkom čišćenju.
Sud je zbog toga osudio generale u učešću u združenom zločinačkom poduhvatu.
Kako to?! Pa do juče još jedina narodnost koja je vezivana za reč etničko čišćenje je bila Srpska.
Šta je ovo sad? Ujudruma kako u Hrvatskom narodu tako i u samom vrhu vlasti.koji sad treba da prihvati istinu koju je ceo svet imao prilike da čuje u transkriptima sa Briona.
Presuda koja će u budućnosti izmenuti Hrvatske udžbenike u kojima se ista Oluja predstavlja kao najčistija stvar u hrvatskoj borbi za slobodu protiv tzv agresora i terorista.
osuđujuća presuda u Hagu posebno teza o zločinačkom poduhvatu ošamarila je i predsednika Josipovića koji je na prošlogodišnjoj proslavi 15 godišnjice Oluje izjavio da je to bila "briljantna pobeda,izvedena po svim pravilima ratovanja,poštujući medjunarodne konvencije"
naročito biva pogodjen HDZ iz čijih redova je premijerka Vlade gospođa Kosor za koju je presuda malte ne prihvatljiva!!!
Naravno,pošto kada se pogleda u dubinu teze da je učinjen zločinački udruženi poduhvat i da su tada na vlasti bili uglavnom pripadnici HDZ-a,ispada da je ta stranka okosnica zločina.
Ispada da se hrvatska previše uživela u toliko godina plasiranu laž sa HTV-a,u ulogu žrtve da je sad ovo šamar koji je prosto oduzeo dah mnogim Hrvatima.
sada se vlast udružuje kako bi štop bolje sastavila žalbeni postupak,ali po mišljenju velikana pravne nauke u svetu,u drugo stepenskom postupku ne može se ništa promenuti osim možda blagog umanjivanja kazne generalima.Teza o udruženom zločinačkom poduhvatu ostaje ne promenljiva.
zanimljivo j e bilo gledati govor na protestima koji su usledili jednog domoljuba i branioca iz Vukovara i Knina koji je rekao da ima tri uniforme i koje bi sad trebao zapaliti jer kako deci objasniti da im je ostavio državu koja je stvorena na zločinima umesto na demokraicji kako je to izgovorio.
Opšte narodno ludilo i nemoć,pokušao je ublažiti biskup svojim suzama kako je hrvatsko stado izdato od svoji pastira,i thompson koji je pevao svoje bludnice od pesama...
HDZ-ovci iskaču u prvi plan najviše se busajući pljujući na Hag otišavši toliko da odluče da u Splitu dodele trg upravo čoveku koji je osuđen na udruženi zločinački poduhvat.Za takvu nekakvu odluku hrabrosti bi imao samo lud i glup čovjek a da ih u HDZ-u ima potvrdili su tim predlogom i odlukom.
Naravno tako nešto samo ćeih udzržati od puta u Evropu.Ako se tako nastavi hrvatska može biti više nego ozbiljno poljuljana i više nego što je sad.
HDZ,je nešto sa čim se Hrvatska mora ograditi za sva vremena i oprati njihovih zločina i gluposti do sada.
Nastavak sledi...
