Када сте схватили чиме ћете да се бавите у животу?

Odavno sam shvatila čime bih,
ali sticajem okolnosti , u ovoj priči koja se zove jebeni život,
Nisam ostvarila svoje "snove".
Ни ја још увек нисам. Надам се хоћу, али више пута не успем иако све што урадим често буде без грешке. Више ме те животне околности иебу

Ни ја још увек нисам. Надам се хоћу, али више пута не успем иако све што урадим често буде без грешке. Више ме те животне околности иебу
Mlad si Bernardo.
Čitav život je pred tobom.

Uopšte nisam shvatila ja, nego moj tata. Kad je čuo šta želim studirati rekao je: pih, to je malo jača srednja, jok to, nema para tu!
Onda sam kao @Lagerta birala šta je njemu okej, šta mi je blizu da ne moram ići tramvajem ili trolom i da nema matematike.
Završila, para ima ali nema zadovoljstva. Naravno da slijedim svoje snove i ponovo studiram-ono što sam željela. Ok, ide to sporo, kad radiš motivacija je slaba, ali ide!

Који је период у вашим животима када сте преломили... Када сте престали да се тражите и рекли "тиме ћу да се бавим", "тај факултет ћу да упишем", "у томе сам се пронашао"...? Млади људи често не знају на коју ће страну и често се траже. Неко се пронађе раније, неко касније, а када сте ви и како схватили?

Талентован сам за много тога,
али се одлучујем за онај посао где ми се друштво (тип људи) свиђа.

Uopšte nisam shvatila ja, nego moj tata. Kad je čuo šta želim studirati rekao je: pih, to je malo jača srednja, jok to, nema para tu!
Onda sam kao @Lagerta birala šta je njemu okej, šta mi je blizu da ne moram ići tramvajem ili trolom i da nema matematike.
Završila, para ima ali nema zadovoljstva. Naravno da slijedim svoje snove i ponovo studiram-ono što sam željela. Ok, ide to sporo, kad radiš motivacija je slaba, ali ide!
Свака част што си ипак нашла свој пут. Баш чудо што ти је тата тако говорио, обично буде супротно?

Талентован сам за много тога,
али се одлучујем за онај посао где ми се друштво (тип људи) свиђа.
И ја стварно знам много ствари. Одлучујем на много начина, можда је и то проблем. Највише по емоцији, а она се мења

Ma, naravno da ne...to je bila šala na tvoje da bi malo da odmoriš... :D
Знаш кад идеш превише у таласе... Направи се модрица, некад вода удари као бетон. Поготово ако се тражиш у животу и не знаш у какву воду идеш

И ја стварно знам много ствари. Одлучујем на много начина, можда је и то проблем. Највише по емоцији, а она се мења

Ма само гледај где си прихваћен, све остало је небитно !

Знаш кад идеш превише у таласе... Направи се модрица, некад вода удари као бетон. Поготово ако се тражиш у животу и не знаш у какву воду идеш
Jednog dana ćeš se ovom svom pisanju - smejati...

Back