Kada ste primili ili poslali zadnju Novogodisnju cestitku

Praznici su pred nama, s nostalgijom se sjecam vremena kada su se slale cestitke u doba praznika :zaljubljena:
Pitanje je jasno, kada ste primili ili poslali zadnju cestitku? Imate li u planu mozda ove godine nekoga iznenaditi slanjem cestitke :ceka:
Osobno, poslati cu ih nekoliko onima koji su mi lani poslali
Od kada je interneta ne šaljem četitke osim preko meila.
 
Ako cemo iskreno bas mi veliki stres stvaraju te silne poruke na viber, whatsapp, mail, sms, mms i ostalo sve sto stize... lako je tako :mrgreen: ali najvise me razveseli poneka cestitka koju dobijem postom :zaljubljena: dok mi sve ove gore navedeneexpressne naprave stres jer pristojno je odgovoriti a toliko ih stize da citav dan provedem u odgovorima i korespodenciji
 
Ako cemo iskreno bas mi veliki stres stvaraju te silne poruke na viber, whatsapp, mail, sms, mms i ostalo sve sto stize... lako je tako :mrgreen: ali najvise me razveseli poneka cestitka koju dobijem postom :zaljubljena: dok mi sve ove gore navedeneexpressne naprave stres jer pristojno je odgovoriti a toliko ih stize da citav dan provedem u odgovorima i korespodenciji
...pa se desi da prosleđujem poruke unakrsno i vodim računa da ne vratim nekom istu :zcepanje: :huh:
U stvari, najviše volim da napišem svojim rečima. :)
 
Juce. A poslacu u ponedeljak na nekoliko mijih prijateljica uz poklon knjige!

Isto pitanje
Nije ti ovo bre pitalica :rotf:

Niti sam dobio niti sam slao. Danas vecinom dobijam copy/paste poruke na viber koje mi se gade i niti ne odgovaram na njih. U slucaju da se personalizirane onda odgovara jer takve i ja saljem (ako saljem)

Ne budi zapanjena @Lovesiv, salim se :) Nemam pametnija posla za raditi dok kisa pada.
 

Back
Top