Kada se osecate jeftino?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Jeste li se i kada osetili jeftino sa nekim posle neceg seksalnog sa nekim? Kako ste se nosili sa time i kada se osecate jeftino?

Osecanje jeftinosti bi u ovom slucaju bilo da vi mislite da druga strana je zaintesovana za seksualni uzitak a ne za uspostavljanje neke dublje intime.
 
mislim da me to tek cheka??
il ne dozivim budem srecnica

jao pa ako budem tako nesrecna da li cu moci da vam javim ovde
ali to je obicno nesto na sta nisi racunao, da si znao unapred ne bi radio :sad2:
ma jok nece grom u koprive : ) : ) : )
?

ili si se nadao
ili recimo mozda je i bilo ali nije dovoljno jako pa da se ubijem ? ajd nije bilo
 
jednom, ali nista preterano, kad mi je riba koju sam muvao 4 meseca konacno dala, i ja ocekivajuci vezu posle svega toga, dobio odg- eto, kresnula sam se sa tobom, ''ispunila ti zelju'', nadam se da smo sad kvit i da me neces smarati... bas sam se bio smorio... :(
 
Jeste li se i kada osetili jeftino sa nekim posle neceg seksalnog sa nekim? Kako ste se nosili sa time i kada se osecate jeftino?

Osecanje jeftinosti bi u ovom slucaju bilo da vi mislite da druga strana je zaintesovana za seksualni uzitak a ne za uspostavljanje neke dublje intime.
pa dobro ne moraju svi da budu zainteresovani za dublju intimu.
ja se osecam jeftino kad krenu da mi dobacuju na ulici anonimni tipovi,salju glasne poljupce i sve te gadosti i nezeljena paznja od jos nezeljenijeg prolaznika koji te ovako perverzno gleda :per: i to sve da se normalno ponasam, potpuno obicno obucena (missim a i da nisam...:roll: )
 
jednom, ali nista preterano, kad mi je riba koju sam muvao 4 meseca konacno dala, i ja ocekivajuci vezu posle svega toga, dobio odg- eto, kresnula sam se sa tobom, ''ispunila ti zelju'', nadam se da smo sad kvit i da me neces smarati... bas sam se bio smorio... :(
ahahahaha sirota kresnula te da bi te skinula sa qrca :))))) nije lako kad te neko zajase pa ne pusta :neutral:
 

Back
Top