Quantcast

Kada se naljutite na voljenu osobu

Dana

Poznat
Poruka
9.857
Ma, jako sam nezgodna... Naljutim se zbog nekih gluposti uglavnom, nema to veze sa njima ili sa necim sto su uradili... I onda, kad shvatim da sam se bzvz naljutila, i da nisam vise ljuta, onda se istripujem da ne mogu tek tako da se "odljutim" nego se ponasam ko idiot... :roll: Sve u svemu, jako nezgodno i glupo... :|

Kalimer0

Zainteresovan član
Poruka
349
Kad se napravi blesava za neke stvari do kojih je meni jako stalo, a i ona zna da mi je stalo i ipak se napravi blesava...
Kad smo se tek upoznali to je bilo nekako ovako: Stojim s drustvom u parku, vidim nju kako ide ka nama s nekom drugaricom, istopim se sav od srece, al smekerski razvucem samo smesak :) , a ona prodje, pogleda me, i promrmlja neko ledeno "cao!" i produzi dalje, a ja ostanem s onim trulim osmehom na usnama i gledam za njom i mislim se "jao, kako bih ti sad slatko olupao ovu klupu sa sve ovim dripcima na njoj o glavu!".
Sad je malo drugacije, ali pricip je i dalje isti... E kad me sad tako izvede iz takta, uhvatim je sa obe sake za glavu i poljubim je (iako opis reakcije izgleda nasilan i grub, u stvarnosti nije :) ). Ona tad pocne da sisti kako sam detinjast bla bla bla, ali se brzo smiri i opet sve po starom :)...

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.852
ka mi zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca..zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca.zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca........zvoca...zvoca.......zvoca.....zvoca. i onda...cima....cima...cima...cima...cima.....cima.cima.. cima......cima...cima...cima..cima.........cima...cima...cima..cima...i kad me slooša šta govorim.....

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
To je zbog...?
I kako sa tim izlazite na kraj..kako odreagujete..
Наљутим се кад ми не поклања довоњно пажње, а мени је потребан минимум, нисам нека развлакуша нити претерано испољавам емоције, па вероватно делујем као да ми и нису потребне.
Али, проблем решим разговором...у вези сам са дечком који је невиђено увредљив, тако да и најмањи приговор на њега делује снажно...никад не правим сцене, сем кад смо између четири зида, а и у тој ситуацији је потребно да је дотерао ''цара до дувара''.8)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.