Kada se moze voditi ljubav sa devojkom do kraja :) ..a da ona ne zatrudni???

Vidim da su ostali uglavnom ili ironicni ili satjeruju sprdnju na tvoj racun ,kao da su zaboravili kako je biti tinejdzer,neiskusan,to sto si cuo djelimicno je tacno,naime postoje plodni i neplodni dani u toku ovulacije ili menstrualnog ciklusa ,najplodniji dani su svakako od 10 do 15 dana od zadnje menstruacije ,rijetko koja zena ima cikluse kako je to opisano u knjigama na recimo 28 dana pa sve do 31 dan,narocito mlade djevojke mogu imati neredovne cikluse tako da se u tu metodu odredjivanja neplodnih dana nemozes pouzdati,ipak ljubav je lijepa ,vodi racuna da koristis prezervative ,neces time sprjeciti samo nezeljenu trudnocu vec i mogucnost prenosenja bolesti poput HPV-A
,kondiloma,aidsa,ajd sad pamet u glavu i uzivaj!!!!

:brus::gace:

Hvala ti na odgovoru nekako je najkompletniji i koliko toliko mi daje do znnaja na cemu sam ... zeleo sam da vam predstavim moj problem i trazio ozb misljenje o sansama da zatrudni ... al opet shvatam i vas lepo je prisetiti se svojih gresaka :dontunderstand: no obro javljam se za mesec dana valjda sa dobrom vescu :dash::dash:

Back