Kada reći "Volim te"?

Nikad ne treba reci zeni da je volis, to su meni jos stari govorili.


Ja sam se jednom opekao i nikad vise, ja rekao mojoj prvoj zeni da je volim a ona meni drugi dan poce naredjivati, te ajd u prodavnicu, te setaj kera, te idi mi po cigare sve tako dok mi nije film pukao pa sam ubio boga u njoj.
 
Pitanje je jednostavno-u kom trenutku znate da je pravi trenutak?
Da li postoji specifično pravilo, određeni period koji treba proći, idealna prilika?

Koliko vam je važno i kada?

Nikada!Ni slucajno!
Ako nekome kazes "volim te" samim tim sebe postavljas u podredjeni polozaj,postajes ranjiv i bices deklarisan kao sonja a one to nevole.Devojke jednostavno mrze kada muskarac pokazuje emocije.
 
kad to pomenu, meni jedna pre neki dan baš to kazala dok sam je prsko po donjem stomačetu (valjda pročitala u kosmopolitenu da ako mi to kaže u baš tom momentu imaće neke magijske posledice). epilog je bio da sam se prevrnuo na bok od smeha onako se držeći za ******


multipraktik ::

- - - - - - - - - -

a tema ...
stvarno ne znam
zbunjuje me sve to ljubljenje ebavanje voljenje
vozim traktor i to mi je ok .
 
Pitanje je jednostavno-u kom trenutku znate da je pravi trenutak?
Da li postoji specifično pravilo, određeni period koji treba proći, idealna prilika?

Koliko vam je važno i kada?


Ne u trenutku kada te preplave emocije.... Tek kad procenis da je partner vredan voljenja-ne zbog tvoj osecaja koja su te ponela u trenutku,vec zbog toga sta cini za tebe i kako te tretira...
I u trenutku kada znas da i on ne sumnja u svoju ljubav prema tebi...

- - - - - - - - - -

Ako ti kazes-Volim te...a on precutii ne kaze i to tebi....
Pozdravi se sa vezom!

Snaga i ubedjenost licnog iskustva :mrgreen:
 
Ne u trenutku kada te preplave emocije.... Tek kad procenis da je partner vredan voljenja-ne zbog tvoj osecaja koja su te ponela u trenutku,vec zbog toga sta cini za tebe i kako te tretira...
I u trenutku kada znas da i on ne sumnja u svoju ljubav prema tebi...

- - - - - - - - - -

Ako ti kazes-Volim te...a on precutii ne kaze i to tebi....
Pozdravi se sa vezom!

Snaga i ubedjenost licnog iskustva :mrgreen:

mozda spava izmoren, dok ti mastas :think:
je l' oklembesio?
pricaj mi, samo smo ti i ja :rumenko:
 

Back
Top