Quantcast

Kada reći "Volim te"?

AlexandarNS

Domaćin
Poruka
3.703
Nikad ne treba reci zeni da je volis, to su meni jos stari govorili.

Ja sam se jednom opekao i nikad vise, ja rekao mojoj prvoj zeni da je volim a ona meni drugi dan poce naredjivati, te ajd u prodavnicu, te setaj kera, te idi mi po cigare sve tako dok mi nije film pukao pa sam ubio boga u njoj.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
12.140
Pitanje je jednostavno-u kom trenutku znate da je pravi trenutak?
Da li postoji specifično pravilo, određeni period koji treba proći, idealna prilika?

Koliko vam je važno i kada?
Nikada!Ni slucajno!
Ako nekome kazes "volim te" samim tim sebe postavljas u podredjeni polozaj,postajes ranjiv i bices deklarisan kao sonja a one to nevole.Devojke jednostavno mrze kada muskarac pokazuje emocije.

gost 223714

Buduća legenda
Poruka
27.561
kad to pomenu, meni jedna pre neki dan baš to kazala dok sam je prsko po donjem stomačetu (valjda pročitala u kosmopolitenu da ako mi to kaže u baš tom momentu imaće neke magijske posledice). epilog je bio da sam se prevrnuo na bok od smeha onako se držeći za ******

multipraktik ::

- - - - - - - - - -

a tema ...
stvarno ne znam
zbunjuje me sve to ljubljenje ebavanje voljenje
vozim traktor i to mi je ok .

gost 343533

Elita
Poruka
17.532
Pitanje je jednostavno-u kom trenutku znate da je pravi trenutak?
Da li postoji specifično pravilo, određeni period koji treba proći, idealna prilika?

Koliko vam je važno i kada?

Ne u trenutku kada te preplave emocije.... Tek kad procenis da je partner vredan voljenja-ne zbog tvoj osecaja koja su te ponela u trenutku,vec zbog toga sta cini za tebe i kako te tretira...
I u trenutku kada znas da i on ne sumnja u svoju ljubav prema tebi...

- - - - - - - - - -

Ako ti kazes-Volim te...a on precutii ne kaze i to tebi....
Pozdravi se sa vezom!

Snaga i ubedjenost licnog iskustva :mrgreen:

BILI DOUP

Elita
Poruka
22.403
Ne u trenutku kada te preplave emocije.... Tek kad procenis da je partner vredan voljenja-ne zbog tvoj osecaja koja su te ponela u trenutku,vec zbog toga sta cini za tebe i kako te tretira...
I u trenutku kada znas da i on ne sumnja u svoju ljubav prema tebi...

- - - - - - - - - -

Ako ti kazes-Volim te...a on precutii ne kaze i to tebi....
Pozdravi se sa vezom!

Snaga i ubedjenost licnog iskustva :mrgreen:
mozda spava izmoren, dok ti mastas :think:
je l' oklembesio?
pricaj mi, samo smo ti i ja :rumenko:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.