kada "ona" puno priča...

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
elem da nas ne kudite uvek vi, ovaj put čemo same :wink:

znate nas svi dobro... omiljen su vam reči... ala ima dug jezik; ma stalno nešto laprda; kako smara; kako je dosadna; joj probila mi mozag; ubila me pričom; ma samo prigovara; nonstop joj nešto smeta i ostali bla bla...

i jeste tako priznajemo :roll: dođe nama tih 5 min (nekima možda i 6 sati, 2 dana, 3 sedmice... dalje nečemo :lol:) i tako vam peremo mozag, po vama dosađujemo i smaramo, mada mi žene uvek imamo opravdanje za naše jezičine al o tom potom... nije to tema...

več me zanima kako se borite sa time?

svađate se, čutite, gledate i dalje TV, pretvarate se da spavate, izađete na pivo ????

sečam se jedne prilike kad me je frajer ušutkao u 3 poteza... posle mog duuuuuuuuugog monologa bla bla bla bla bla bla... on jednostavno reče: e moja mora biti zadnja... a ja ko da me lupio expres loncem: štaaaaa pa šta ti misliš da sam ja (emancipacija i te fore) ja opet održim monolog ovog puta sa parom u ušima i penom na ustima :wink: a on mrtav hladan sačeka da ja koliram i dovrši rečenicu... moja je zadnja pa makar "Da draga!"... :shock: ostala sam bez teksta a "oluju" je u trenutku zamenio osmeh 8)
 
blondi:
elem da nas ne kudite uvek vi, ovaj put čemo same :wink:

znate nas svi dobro... omiljen su vam reči... ala ima dug jezik; ma stalno nešto laprda; kako smara; kako je dosadna; joj probila mi mozag; ubila me pričom; ma samo prigovara; nonstop joj nešto smeta i ostali bla bla...

i jeste tako priznajemo :roll: dođe nama tih 5 min (nekima možda i 6 sati, 2 dana, 3 sedmice... dalje nečemo :lol:) i tako vam peremo mozag, po vama dosađujemo i smaramo, mada mi žene uvek imamo opravdanje za naše jezičine al o tom potom... nije to tema...

več me zanima kako se borite sa time?

svađate se, čutite, gledate i dalje TV, pretvarate se da spavate, izađete na pivo ????

sečam se jedne prilike kad me je frajer ušutkao u 3 poteza... posle mog duuuuuuuuugog monologa bla bla bla bla bla bla... on jednostavno reče: e moja mora biti zadnja... a ja ko da me lupio expres loncem: štaaaaa pa šta ti misliš da sam ja (emancipacija i te fore) ja opet održim monolog ovog puta sa parom u ušima i penom na ustima :wink: a on mrtav hladan sačeka da ja koliram i dovrši rečenicu... moja je zadnja pa makar "Da draga!"... :shock: ostala sam bez teksta a "oluju" je u trenutku zamenio osmeh 8)

Jeste, cinjenica je da vi zene pricate ponekad 100 na sat o svemu! Naucio sam da se ne nerviram zbog toga, NAPROTIV! Koristim to! Evo kako - covek samo treba da vas saslusa! Ali stvarno da slusa ono sto pricate! Sada se vecina muskaraca koja cita ovo hvata za glavu! Upravo u tom zenskom bla bla bla - vi nam kazete sve!!! Sve cete same da iztrtljate, ne moram ja nista da pitam! Reci cete i sta volite, sta ne volite, reci cete gde, sta, kako, koliko...
Problem je sto vas mi ne slusamo! Muskarci su kontra, iz nas tesko izvlacite informacije (ovo nije pravilo, govorim odokativno). Dok ste vi ko live prezentacija - sve kazete, samo treba saslusati do kraja! :wink:
 
blondi:
elem da nas ne kudite uvek vi, ovaj put čemo same :wink:

znate nas svi dobro... omiljen su vam reči... ala ima dug jezik; ma stalno nešto laprda; kako smara; kako je dosadna; joj probila mi mozag; ubila me pričom; ma samo prigovara; nonstop joj nešto smeta i ostali bla bla...

i jeste tako priznajemo :roll: dođe nama tih 5 min (nekima možda i 6 sati, 2 dana, 3 sedmice... dalje nečemo :lol:) i tako vam peremo mozag, po vama dosađujemo i smaramo, mada mi žene uvek imamo opravdanje za naše jezičine al o tom potom... nije to tema...

več me zanima kako se borite sa time?

svađate se, čutite, gledate i dalje TV, pretvarate se da spavate, izađete na pivo ????

sečam se jedne prilike kad me je frajer ušutkao u 3 poteza... posle mog duuuuuuuuugog monologa bla bla bla bla bla bla... on jednostavno reče: e moja mora biti zadnja... a ja ko da me lupio expres loncem: štaaaaa pa šta ti misliš da sam ja (emancipacija i te fore) ja opet održim monolog ovog puta sa parom u ušima i penom na ustima :wink: a on mrtav hladan sačeka da ja koliram i dovrši rečenicu... moja je zadnja pa makar "Da draga!"... :shock: ostala sam bez teksta a "oluju" je u trenutku zamenio osmeh 8)

8) 8) 8) Tako je, uvek, najdraza Blondika !!! :P :P :P
 
blondi:
sečam se jedne prilike kad me je frajer ušutkao u 3 poteza... posle mog duuuuuuuuugog monologa bla bla bla bla bla bla... on jednostavno reče: e moja mora biti zadnja... a ja ko da me lupio expres loncem: štaaaaa pa šta ti misliš da sam ja (emancipacija i te fore) ja opet održim monolog ovog puta sa parom u ušima i penom na ustima :wink: a on mrtav hladan sačeka da ja koliram i dovrši rečenicu... moja je zadnja pa makar "Da draga!"... :shock: ostala sam bez teksta a "oluju" je u trenutku zamenio osmeh 8)
Vidi ti blondi... Znaci i ti imas svojih pet minuta brbljanja? Dobro je covjek postupio.
Da ti odgovorim. Sacekam da tirada prestane, obicno kazem - dodji sad ovamo - pa je uzmem u narucje, mada se ona malo koprca, prenesem do nase male spavace sobe, polozim na krevet i ostalo je stvar trenutne inspiracije...
 
Stvarno mi zene,volimo puno da pricamo...
Najvise me nervira,kad nesto pricam decku
a on meni: -I? I? I?Skrati to malo;
Tad' poludim:evil:
Onda nemam volje da mu bilo sta pricam!
Zato muskarci,pustite nas da kazemo
do kraja sta zelimo,verujte,prija nam to strasno :wink: Pozd
 
blondi:
Mars Blackmon:
...obicno kazem - dodji sad ovamo - pa je uzmem u narucje, mada se ona malo koprca, prenesem do nase male spavace sobe, polozim na krevet i ostalo je stvar trenutne inspiracije...
:shock: opa opa ima u marsu i pozitivna emotivna strana... samo hrabro 8)
Opa, opa...hahaha...luda si blondi, majke mi... 8)
Pozitivna emotivna strana? Sta je pisac htio da kaze, to ptice znaju...
 
Ej blondika to za mene nije problem (reci cu ti ako me ne cenzurises, 'ocu bre demokratiju i za mene).

Zenu gledati u oci i praviti se da slusas i praviti mimike (mnogo bitna stvar) kao da se covek uziveo u njeno trtljanje i uz to uzvikivati: ih, uh, 'ajdeee, pa nije valjda, zar sam stvarno takav, promenicu se, cenim sto si mi ukazala na moje greske... zato te volim, ti se puno brines o meni, srecan sam sto imam takvu devojku (zenu)... itd. Ljudi to pali, verujte.

Posle toga je obicno k'o devojcica!
 
blondi:
Mars Blackmon:
...obicno kazem - dodji sad ovamo - pa je uzmem u narucje, mada se ona malo koprca, prenesem do nase male spavace sobe, polozim na krevet i ostalo je stvar trenutne inspiracije...
:shock: opa opa ima u marsu i pozitivna emotivna strana... samo hrabro 8)

8) 8) 8) I ja bih Blondicka, najsladje pricao punim ustima tvoje frizure, sa jezikom koji greju tvoja bedra i mirisom tvoje mahovine na kapiji zivota tvoga najjaceg i najsocnijeg oruzja... :twisted: :wink: :P
 

Back
Top