kada ljubav zakasni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Save_Our_Souls

Aktivan član
Poruka
1.050
ee,da vam pricam

neki dan pre krenuo mene stomak da boli,da me ubija
i ubije me,ubija,onako,ka da je neko uzeo mokar peskir da cedi,e tako je meni stomak bio cedjen
i sad ja se zabrinula,sta mi je,zalim se ja drugu,objasnim mu to za peskir,on kaze ne zna,nikad ga nije tako bolelo

par sati kasnije,odem do wc-a,i vidim potekla meni crvena corba

i eto,to je bio prvi put za mojih 18 godina da sam dobila bolnu menstruaciju,pre toga sam radila kao benzinska pumpa,samo na tocejne

i imam jednog druga koji je kao pre dve godine pustao bradu,i samo mu izrastu tri dugacke dlake,i eto sad moze da pusti neku crkavicu

pitanje i nemam neko,ali jeste vi imali ta neka iskustva kada ste malo okasnili sa nekim normalnim stvarima

valjda ce kreptoman da ga izdrka,da mi se ne izdrka po temi
kad smo kod kreptomana,licna poruka za njega-nevinost se ovde ne racuna,to je stvar izbora,tako da ne brini,sve je sa tobom u redu
 
Poslednja izmena:
sad sam primetio da mi kasne dlake na grudima! :eek: Na jajima ih ima,na dupetu ih ima,pod pazduhom ih ima,na bradi ih ima,na stpomaku ih ima,na nogama i rukama ih ima milijardu,samo na grudima kasne! :( A bas bih voleo da imam ljubavni tepih. :heart: :(
 
ee,da vam pricam

neki dan pre krenuo mene stomak da boli,da me ubija
i ubije me,ubija,onako,ka da je neko uzeo mokar peskir da cedi,e tako je meni stomak bio cedjen
i sad ja se zabrinula,sta mi je,zalim se ja drugu,objasnim mu to za peskir,on kaze ne zna,nikad ga nije tako bolelo

par sati kasnije,odem do wc-a,i vidim potekla meni crvena corba

i eto,to je bio prvi put za mojih 18 godina da sam dobila bolnu menstruaciju,pre toga sam radila kao benzinska pumpa,samo na tocejne

i imam jednog druga koji je kao pre dve godine pustao bradu,i samo mu izrastu tri dugacke dlake,i eto sad moze da pusti neku crkavicu

pitanje i nemam neko,ali jeste vi imali ta neka iskustva kada ste malo okasnili sa nekim normalnim stvarima

valjda ce kreptoman da ga izdrka,da mi se ne izdrka po temi
kad smo kod kreptomana,licna poruka za njega-nevinost se ovde ne racuna,to je stvar izbora,tako da ne brini,sve je sa tobom u redu

Koliko ti vec kasni ?:think:
 
Moje suze svaku temu zaustave

P.S. Overu, kad si ti bio neozbiljan i smarao svakog živog, bilo ti je neobično kad ti neko ukaže na to, a sad glumiš nekakvog je.benog Sokrata ovde

sad sam ja neozbiljan, i ima da budem neozbiljan i neohladjen koliko ja hoću, neću tebe slušati, to je sigurno

a te tvoje Braca stajl priče u fazonu "promenio sam se, studiram i filozofiram" ostavi za nekog drugog, molio bih te

ionako je autor teme rekao da pišemo što više, i ja pišem, i boli me ****** - a tvoja epopeja o dlakama na dupetu je svakako reprezentativan primer odgovora na temu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top