e ovako nedavno sam instalirao alienware temu,ali u zadnje vreme kad kliknem na desni klik nebitno na koju ikonu poja vi se don't send eror da li je to virus kako ga eset nod 32 nije nasao/
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Uglavnom naš savet je da se NE instaliraju teme za XP. Eto zašto. Ko zna šta je pošlo naopako. Moj savet je da uninstal temu, pa vidi da li je problem rešen.
И где то пише на слици да се ради о Internet exploreru?!obrisao sam ali nista se nije promenilo i dalje mi izbacuje eror (zaboravio sam da kazem da je to internet explorer eror)
И где то пише на слици да се ради о Internet exploreru?!
pa preko tog shellexviewJoš kad bi rekao kako...