kada kliknem na neku ikonu desnim klikom pojavi se eror ?

Desni klik povlači mnogo funkcija (takozvane add-ons za windows explorer). Instaliraju se obično sami uz neki program. Recimo instairaš KIS, a u exploreru uz desni klik dobiješ opciju "Scan for Viruses". Tako si ti uz tu instalaciju theme dobio add-ons za explorer koji trenutno prouzrokuju njegovo nepravilno funkcionisanje. Tim dodacima može da se rukuje pomoću specijalizovanog programa ShellExView. Tako ćeš moći da ih isključuješ dok ne vidiš koji od njih je uzrok greške. Više o ovome (na engleskom): http://mcpmag.com/Articles/2005/10/10/RightClick-Gone-Wrong.aspx?Page=1
 
Back
Top