Kada je pravo vreme za stupanje u seksualni odnos?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
329.470
Clip3.jpg


Danas se u prvi seksualni odnos stupa ranije nego pre..kada se prvi seksualni odnos imao sa 17 ili 18 godina.
Koje je po vama vreme da se stupi u prvi seksualni odnos i u koliko godina ste ga vi imali ?
 
Poslednja izmena:
prvi seksualni odnos treba da se desi samo onda kada se oseti potreba i spremnost da se to uradi..a ne samo zato sto su drugi to vec uradili
a najlepše je kada to bude iz ljubavi i kada su oba partnera spremna i svesni cina u koji ulaze..uradila sam to kao punoletna iz ljubavi ili je to bila zaljubljenost:D
..nije ni bitno ..bitno je da mi je sve to ostalo u lepom secanju i da sam to uradila zato sto sam to htela i želela a da me niko ili ništa nije primoralo na to.
 
Poslednja izmena:
А откуд знам. Када се деси, деси се. Важно да није присилно. Све друго... Ионако се од тога прави нешто посебно, очекује не знам ни ја шта... А у сексу се заиста ужива тек након неког времена, када свашта испробаш и упознаш себе.
 
Danas se u prvi seksualni odnos stupa ranije nego pre..kada se prvi seksualni odnos imao sa 17 ili 18 godina.
Koje je po vama vreme da se stupi u prvi seksualni odnos i u koliko godina ste ga vi imali ?
Kada se prvi seksualni odnos imao u tim godinama?
U mojoj generaciji je bio raspon godina od 14 - ostali su nevini.
Babe pričale kako su one sa 15 već ljuljale..

Mislim da tu nisu bitne godine, nego nešto drugo što treba da
se desi, a više se ne dešava ili nije bitno. Neka bliskost, ljubav,
tako nešto..
 
Kad to roditelji dozvole.
Zamislimo primer.
Momak je šest godina stariji.
Zabavljaju se već nekoliko meseci.
Momak dolazi u kuću što znači da ga roditelji poznaju.
U kući se o tom prvom seksu otvoreno razgovara.
Momak preuzima odgovornost za posledice seksa. Ne samo moguće trudnoće nego i ostalog.
Verovatno ovakvi prmeri ne postoje osim u pričama, ali on može poslužiti da se o toj temi razmišlja.
 
Danas se u prvi seksualni odnos stupa ranije nego pre..kada se prvi seksualni odnos imao sa 17 ili 18 godina.
Koje je po vama vreme da se stupi u prvi seksualni odnos i u koliko godina ste ga vi imali ?
Recimo, srednja skola 15 godina, ne zato sto sam ga ja tada imao, vec zato sto mislim da je to odlicno doba da se ljubav proba, da se skine mrak sa ociju.
 
Kad to roditelji dozvole.
Zamislimo primer.
Momak je šest godina stariji.
Zabavljaju se već nekoliko meseci.
Momak dolazi u kuću što znači da ga roditelji poznaju.
U kući se o tom prvom seksu otvoreno razgovara.
Momak preuzima odgovornost za posledice seksa. Ne samo moguće trudnoće nego i ostalog.
Verovatno ovakvi prmeri ne postoje osim u pričama, ali on može poslužiti da se o toj temi razmišlja.
jel bi ti dopustio da ti se dete-kcerka zabavlja sa 5-6 godina starijim momkom.ona 15,on 20 ili 21-a?sramota bre.
 
Од 18 па изнад што пре могуће...... Човек који прекасно упозна жене има проблем цео живот и то не само са женама него у свему јер то је иницијална каписла самопоуздања за све остало. Ретко ко добије самопоуздање на тацни...оно се углавном стиче.

Жена је нешто што највише треба мушкарцу..... Ко никад није био са женом, а нема негативне последице, тај је или светац или превише млад..... То је једноставно потреба тела, душе и психе и није ствар само у сексу већ и у осећају да си освојио неку жену, да си се допао некој жени и ту онда развијаш самопоуздање и остале ствари које су ти преко потребне у животу. Неко то научи на тежи начин и кад буде касно.....Много је тешко мењати се у каснијој фази живота ако на време не формираш себе...много тешко. Све се теже долази у шансу да уопште будеш са неком женом..... Та рана младост је кључна.
 
Poslednja izmena:

Back
Top