Kada je osoba zrela za seks

Čiča Mita

Početnik
Poruka
32
Tema:

Kada je osoba zrela za seks.​

Moj odgovor:
I iz ženske i iz muške perspektive: Između 15. godina i šest meseci i 18. rođendana je ranije, između 18. i 20. rođendana je pravovremeno, između 20. rođendana i 23. godine i jakih šest meseci (do najkasnije 3-4 dana pre 7. meseca) je kasnije i posle toga je kasno.

Komentar: Nije bitno odraditi posao maloletan, već iole dobro i kad mu je najbolje vreme.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.812
Procitao sam da u Japanu postoji donja granica od 13 godina gde bi muskarac mogao imati seks sa tom devojcicom uz njenu saglasnost sto je nezamislivo za ostatak sveta.
Tacno je da ljudi u tom uzrastu imaju simpatije, da se interesuju za fizicke karakteristike suprotnog pola, ali je 13 previse malo dete.

Mislim da bi 16 bila odgovarajuca granica, sto je bilo prihvatljivo i u srednjem veku. Naravno, ne govorim da je srednji vek idealan po pianju pogeda na ove stvari. Kada pogledamo nase drustvo, svesni smo da tinejdzerke u tim godinama svejedno to ucine, neke kasnije.

Po vama, koja je minimalna ranica za seksualni odnos iz ugla devojcice?
prva "lovina" imala 15 godina (ja 17) i nije bilo nikakvih problema, ni onda a kako sam kasnije saznao ni posle.
A pre te 15-te godine, priznala da se manuelno igrala sa decki jos od 12-te.................a sama sa sobom i ranije.
Daklem, kako sam ukapiro, seks pocinje jos od detinjstva. A ako se misli samo na uterivanje, da budem iskren, ne vidim problem da to bude 15.
Pa u Francuskoj su pre dve-tri godine pomerili starosne granice legalnog seksa naravno, uz pristanak,sa 14 godina na 13 godina. I sa 14 godina francuska nacija decenijama nije imala problema.
Nego, nesto se pitam, odakle ideja da se otvaraju ovake teme?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
prva "lovina" imala 15 godina (ja 17) i nije bilo nikakvih problema, ni onda a kako sam kasnije saznao ni posle.
A pre te 15-te godine, priznala da se manuelno igrala sa decki jos od 12-te.................a sama sa sobom i ranije.
Daklem, kako sam ukapiro, seks pocinje jos od detinjstva. A ako se misli samo na uterivanje, da budem iskren, ne vidim problem da to bude 15.
Pa u Francuskoj su pre dve-tri godine pomerili starosne granice legalnog seksa naravno, uz pristanak,sa 14 godina na 13 godina. I sa 14 godina francuska nacija decenijama nije imala problema.
Nego, nesto se pitam, odakle ideja da se otvaraju ovake teme?
Nisam cuo. Kazem ti sta sam cuo za Japan. Teme otvaram iskljucivo da bi se o necemu caskalo. Kako su ovakve teme uvek u zizi interesovanja, otvorio sam je.

Mimo toga, interesuje me vase vidjenje toga. To je to.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.812
Zakon dopušta ako je dobrovoljno, ali brate ja sa 15 sakupljala igračkice iz kinder jaja :)
pa ne sazrevaju svi istodobno.
Nije vazno kada se to desi "prvi put" vec je vazno da su "deca" obavestena po tom pitanju. Svi znamo da mi ne mozemo odrediti te granice, deca to sama odredjuju, pa je bolje koncentrisati se na obavestenost a ne na sputavanju. Ni za nas nisu vazili nikaki zakoni po tom pitanju pa to ne mozemo traziti ni od nase dece. Zakon prirode je merilo.

a bre Milun

Elita
Poruka
24.812
Izvinjavam se, bila sam u ubeđenju kako se radi o filoSofskoj, apstraktnoj temi. Zaboravila sam da postoji Novogovor i teme o kojima nema rasprave.
Zakon je zakon i treba ga se prdržavati. Ako se ikada uvede neki drukčiji, pretpostavljam da ćemo se morati pridržavati i njega.
Ali zakoni se stalno menjaju, dopunjuju, brisu.................pa francuz koji je pre tri godine spavao sa 13-godisnjom francuskinjom , jos dok je bio u bajbuk, zakon promenjen al ne i njegova presuda..........ostao u zatvoru do kraja za nesto sto u tom momentu nije vise kaznjivo. Da se strpio koju godinu i saceko novi zakon, ...............Sve to pokazuje da ni sami "strucnjaci" koji prave zakone, prave ga prema svom misljenju a ne prema realitetu i logici.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.646
Porodični zakon predviđa da brak ne može sklopiti lice koje nije navršilo 18. godinu života.
Logicno bi bilo da je 18 godina granica za stupanje u seksualne odnose

Medjutim, u Srbiji je zakonska granica za stupanje u seksualni odnos 14 godina.
Pokrenuta je peticija jos pre par godina da se ta granica pomeri sa 14 na 16 godina.
Da li je to uradjeno ne znam ali je 14 godina van pameti..pa i 16 godina je upitno jer su to jos uvek deca

Kako je ovo prakticno tema o seksu sa maloletnicama vodite racuna sta pisete .Obrisano je par postova
У брак не може да ступи пре 18 без сагласности родитеља, али може да абортира са 16 без знања родитеља.
Куда овај свет иде?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
277.787
У брак не може да ступи пре 18 без сагласности родитеља, али може да абортира са 16 без знања родитеља.
Куда овај свет иде?
nema logike..zato po meni sa 18 godina kada se postaje punoletan je i starosna granica za seks

FDDD

Iskusan
Poruka
5.395
Porodični zakon predviđa da brak ne može sklopiti lice koje nije navršilo 18. godinu života.
Logicno bi bilo da je 18 godina granica za stupanje u seksualne odnose

Medjutim, u Srbiji je zakonska granica za stupanje u seksualni odnos 14 godina.
Pokrenuta je peticija jos pre par godina da se ta granica pomeri sa 14 na 16 godina.
Da li je to uradjeno ne znam ali je 14 godina van pameti..pa i 16 godina je upitno jer su to jos uvek deca

Kako je ovo prakticno tema o seksu sa maloletnicama vodite racuna sta pisete .Obrisano je par postova
Apsolutno. Mislim da iza mnogo stvari stoji neki od izopačenih lobija.

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.416
Procitao sam da u Japanu postoji donja granica od 13 godina gde bi muskarac mogao imati seks sa tom devojcicom uz njenu saglasnost sto je nezamislivo za ostatak sveta.
Tacno je da ljudi u tom uzrastu imaju simpatije, da se interesuju za fizicke karakteristike suprotnog pola, ali je 13 previse malo dete.

Mislim da bi 16 bila odgovarajuca granica, sto je bilo prihvatljivo i u srednjem veku. Naravno, ne govorim da je srednji vek idealan po pianju pogeda na ove stvari. Kada pogledamo nase drustvo, svesni smo da tinejdzerke u tim godinama svejedno to ucine, neke kasnije.

Po vama, koja je minimalna ranica za seksualni odnos iz ugla devojcice?
Ako ima srce nije / trazi ljubav trazi sigurnost emocije sve / ovo je za osobe koje nemaju emocije koje se ne vezuju emotivno ne zele "zauvek zajedno" .
Tinejdzeri su deca / neka sacekaju osamnaest kad budu spremni za lecenje polno prenosivih bolesti plus da njihovi prihvate kako su baba deda ako se to desi.

Screenshot_20220713-034355_Chrome.jpg

Screenshot_20220713-034404_Chrome.jpg

Screenshot_20220713-034415_Chrome.jpg

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
10.449
Cim hormoni pocnu raditi i pocnu se samozadovoljavati spremni su za brak, odmah im srediti brak da ne hodaju po ulici zaebavajuci druge.
Na primjer, u Kraljevini, cim posluga snimi sina ili cerku da se diraju, odma jave Kraljici, a Kraljica na fin nacin Kralju navece i intimnim momentima jai da je vrijeme da se djeca vjencaju. I to je to.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.