gost 32000
Buduća legenda
- Poruka
- 40.409
Rashodovane bele pčeleŠta ti je to stovarište![]()
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Rashodovane bele pčeleŠta ti je to stovarište![]()
Nije. Al je bilo zasluženo !Nije lepo da se vredjamo![]()
Тад побенаве.Za zene,pa tu negde oko 40 godine,mozda jos neku godinu i prebace.
MOžda te već hvata nervoza karakteristična za starije žene ili si već u menopauzi,oprostiću ti.Nije. Al je bilo zasluženo !
Zašto bi mene hvatala nervoza?MOžda te već hvata nervoza karakteristična za starije žene ili si već u menopauzi,oprostiću ti.
![]()
Samo nervozne i klimakterične žene vredjaju bez potrebe pa pomislih da nije to kod tebe slučaj.Ove smajlije volim,volim smeh i smajliće ove.Zašto bi mene hvatala nervoza?
Taj smajli ti je nekako...psihotičan.
Дама једном речју јелте.Mlađa sam od tebe bar dve decenije, ali svakako kad dođem u tvoje godine neću izgovarati takve nebuloze, jer i tim godinama priliči lepota, mudrost , relaksiranost , odmerenost čak i kada je neko ograničene inteligencije npr poput tebe.
Ponovo uvreda,neka,razumem te,stigne to sa godinamaMlađa sam od tebe bar dve decenije, ali svakako kad dođem u tvoje godine neću izgovarati takve nebuloze, jer i tim godinama priliči lepota, mudrost , relaksiranost , odmerenost čak i kada je neko ograničene inteligencije npr poput tebe.
pa kako zašto, tako samouvjereno širiti dezinformacije na forumu nije dozvoljeno, možeš u novine i u žutu štampu ali na ovaj forumPa dobro neznam,zasto se odmah ljutis.
Ako si citala celu temu videla si da se neko slaze sa mojim misljenjem a neko se ne slaze.
Neznam neki pricaju i o nekim lubrikantima i raznim pomagalima danas je sve napredovalo.
.gif)
Kad već ideš sa teme, mogao bi da odeš i sa ljisa možda? MIslim jasno ti je da ovde nema leba za tebe, nemoguće da nisi shvatio?Da rezimiram,sprdam se na ovoj sexističkoj temi i opominjem žene,nije lepo komentarisati nekoga na osnovu godina,zdravlja,izgleda a to ste radile i radite još na onoj temi o starijim muškarcima.
Rekoh tamo da to nije lepo ali nema reakcije,uvrede se nastavljaju i ogavni komentari.Zato sam pisao ovde u pokušaju da vas osvestim.
Žene su meni najveća ljubav posle mog sina,uživam u njihovoj toplini,pogotovu ako su u ovom dobu o kojem sam pisao i sprdao se.
Žena nikada nije ružna,nikada nije stara,žena je ukras planete.
Idem sa ove glupe teme..![]()

Zašto misliš da mi znači ili mi je potrebno tvoje mišljenje.Kad već ideš sa teme, mogao bi da odeš i sa ljisa možda? MIslim jasno ti je da ovde nema leba za tebe, nemoguće da nisi shvatio?
Samo kažem.![]()
Ja mislim da tu nema veze biološki sat ili bilo šta drugo,to je do kakva si osoba
Kad kažem kakva je osoba mislim na to koliku vedrinu i zelju ima u glavi za sexualne aktivnosti.Fizicki izgled nema veze s tim.Dal je puniji ili punija ili mrsavac nema veze,vec volja i želja i vedrina u glaviKako to misliš kakva si osoba?
Da li osobu određuje fiziologija-seksualnu aktivnost ili je obrnuto ?
Kad kažem kakva je osoba mislim na to koliku vedrinu i zelju ima u glavi za sexualne aktivnosti.Fizicki izgled nema veze s tim.Dal je puniji ili punija ili mrsavac nema veze,vec volja i želja i vedrina u glavi
Danije mi najjasnije
da li si mi odgovorila da fiziologija (volja za seksom i životom) određuje osobu/karakter, a ne obrnuto ?