Kada je gotovo?

  • Začetnik teme Začetnik teme svr
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

svr

Ističe se
Poruka
2.355
Konacno, prestala je da mi se javlja.
Ove godine za rodjendan nisam dobio njenu cestitku.

Kad je bila sasvim mlada bila mi je jako simpaticna.
Prosle su godine, ona se zapustila, ostarela je, pocela da zvoca,
uvodi parking zone, privatizuje.
Kad hocu da izadjem sa njoj nepoznatim drustvom, ljubomorise,
salje na nas MIliciju.
Zbog njenog histerisanja, pre 3 godine ostao sam bez posla.
Iako smo se mnogo ranije udaljili, secam se bio je 06.Oktobar 2000-te,
i dalje se povremeno (jednom u cetiri godine) raspituje za mene,
salje mi cestitke za rodjendan i sl.
Ove godine cestitka je izostala.
Kako da to protumacim?
Da li me je Demokratska Stranka zaboravila?







Pomozite.
 
Poslednja izmena:
,, Da li me je Demokratska Stranka zaboravila?,,


Nije ....

Samo ima sad ima vaznija posla - treba zemlju obnoviti posle propasti u koju nas je uveo prethodni nenarodni i kvislinski rezim ... i domaci izdajnici ...

p.s. Dobro sto te ne salje na radne akcije ... i sto ne pleses na Botinom rodjendanu ...

Setice se oni tebe samo jos da odrede datum izbora .. :mazi:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top