Kada ispu$i "tip" ili "riba" :)

GalebDzonatan:
Pridjem ja juce jednoj devojci, doduse vrlo je mlada, al' ne preterano, i pitam je "izvini, da li ti imas decka?". Ona mi odgovori "imam", okrenu se i nastavi da sedi sama. Posle se okretala zamnom i smekala al', ebga, sta to vredi kad ima decka.

Sta je sa devojkama? A sta je sa tipovima? De li znate za jos ovakvih slucajeva?

Devojka je izuzetno lepa telesno i ne znamo se od ranije, nebitno.

Pitam se, ko je ispu$io, ona ili on?
Ako je moguce, a moguce je, bez pljuvanja po zenama i muskarcima.

P.S. On se ne oseca ispu$enim :p

Tnks..

Tek sada videh temu...

Ja sam video mnogo slucajeva takvih.

Ribe se jednostavno prave kao da imaju tipa, i onda ti malo budes uporan ali na kraju odustanes, a on ostane suva, i oboje ste na gubiitku....

A ima toga kod tipova ali mnogo vise kod devojaka.

Moja frizerka je Xtra ribetina, mogu cak i sliku da okacim da vidite, a iskulirala je mog jednog ortaka, a i mene bi to je visenego ocigledno, a vec od kad je znam ima 2 godine, nema tipa... Kontam ja da ona pati za dzipvoma, i to znaci umerena sponka, ali za svo ovo vrmr nije nista nasla, a nemoguce je da joj ne prilaze tipovi....

Pitanje ti je pravo...

Grese oni sto misle da ne treba pitati da li ima decka... ali ne bas na samom pocetku bre... Nego tek kad prica odmakne i ako ti se i u prici svidi, kad vec probijete led i malo se upoznate... Na taj nacin em sto joj pokazujes da si zainteresovan... em sto je bolje to lepo saznati tad nego kasnije, kad se napalis ko mali majmun... Ustedis vreme i zivce...

Sad ako kaze da ima decka... dve stvari
1. Ili hoce da te otkaci
2. ili hoce da kaze da stvarno ima tipa i da ga ne vara
I tad je pravi odgovor: "Srecan covek tvoj tip"... i okrenes se i odes...
ALI...
Ima tu jos ... pogresnog zenskog razmisljanja... neke kao hoce da kazu da nisu lake sa time... a neke samo glume neke ribe... koje svaki tip hoce... neke hoce samo da se distanciraju dok te ne upoznaju bolje... dovoljno da donesu njihovu odluku da ili ne...
E tad tu ima mesta za dalje upoznavanje... Al i to je ac sa dve ostrice... jer ti onda ispadas manijak sto se uplices sa "smuvanima"...

No sve u svemu kad kaze da ima decka prilicno je komplikovana i nezgodna situacija... i mnogi tipovi samo mirno odu... na svaciju nesrecu... oboje su tu jednako na gubitku...

Takodje postoji i psiholoski efekat tog i takvih pitanja... Ti je sa time na neki nacin uvredis i spustis... sto nema decka... naravno bolna tacka u njoj... pa je zaboli... i onda kaze imam decka cisto da pobegne iz njoj neprijatne situacije... linija manjeg otpora...

Pa iako u tim smuvanim ima i jako dobrih... koje pricaju price da nisu gubave :lol:ipak nisam bas ljubitelj tih situacija... i ipak to smatram za njen minus...

iluzionista:
A jel može samo Bajron? :P

Na engleskom ili može i prepev? :lol:

Ima negde na forumu moj prepev "She walks in beauty":
"Ona hoda u lepoti..." ;)

Našao sam... Evo ga u totalu kako je postovano na toj temi...

Ona hoda u lepoti (bukvalista sam, pa to ti je...)

Ona hoda u lepoti, kao noć
bez oblaka i zvezdanih neba.
I sva ona, svetlosti i tame, moć,
u njenoj pojavi i očima vreba:
tako nežno omekšana
kao svetle boje spokojnih dana.

Jedna senka više, jedna svetlost malaksala,
utihnula veličanstvenost bezimenu,
u svakoj njenoj kovrdži talasala,
nežno, na njemo licu osvetljenu,
gde misli slatku spokojnost šire
na tom dragom mestu na kom se mire.

I na njenom obrazu, i sjajnim obrvama,
onako smirenim, nežnim, osvetljenim,
osmesi pobede, sijanje u svim bojama,
pomen dobrog dana s njom provedenim,
um koji sve ovo zna
i srce, čija je ljubav nevina...

GalebDzonatan:
Pridjem ja juce jednoj devojci, doduse vrlo je mlada, al' ne preterano, i pitam je "izvini, da li ti imas decka?". Ona mi odgovori "imam", okrenu se i nastavi da sedi sama. Posle se okretala zamnom i smekala al', ebga, sta to vredi kad ima decka.
On, bar za sada. :D
Devojka je zauzeta, ali joj je /ako je priča tačna skroz/ prijalo što se neko intersuje za nju... I tako...:arrow:

Back