kada instinkt vara...

gost 224060

Aktivan član
Poruka
1.562
jel' ste od onih koji tvrde da nikad ne grese u izboru partnera(ja ih znam dobrano mnogo), jer kao znaju da procene ko je za njih itd...
koliko vas je puta osecaj prevario, da ste pomislili da je neko kao stvoren za vas, a ispostavilo se suprotno...
uopste, koliko pratite instinkt i prepustate se njemu, ili ste racionalni i takticni u svakoj situaciji...
da cujem... :lol:

Svaki put me je prevario, od dva puta kada sam to pomislio :lol: Al verujem mu, i dalje cenim da, da su neke okolnosti bile drugačije, neka od tih priča je mogla biti prava.. Ovako, j.bg..

A ne mogu razdvojiti praćenje instinkta od racionalnosti i taktičnosti, ne znam kad jedno prestaje a drugo počinje, sve je tu i sve šiba sve u šesnes :lol:

Svaki put me je prevario, od dva puta kada sam to pomislio :lol: Al verujem mu, i dalje cenim da, da su neke okolnosti bile drugačije, neka od tih priča je mogla biti prava.. Ovako, j.bg..

A ne mogu razdvojiti praćenje instinkta od racionalnosti i taktičnosti, ne znam kad jedno prestaje a drugo počinje, sve je tu i sve šiba sve u šesnes :lol:

mmm, pratiti osecaj donekle, a kad vidis da te vodi u gubljenje glave i uzaludnost, stati i razbistriti glavu, pa onda mirnije krenuti dalje...

jel' ste od onih koji tvrde da nikad ne grese u izboru partnera(ja ih znam dobrano mnogo), jer kao znaju da procene ko je za njih itd...
koliko vas je puta osecaj prevario, da ste pomislili da je neko kao stvoren za vas, a ispostavilo se suprotno...
uopste, koliko pratite instinkt i prepustate se njemu, ili ste racionalni i takticni u svakoj situaciji...

Da se ne lažemo, pogrešio sam svaki put do sada. :D

znala sam da nije stvoren za mene i da smo totalno razliciti ...ali sam se prepustila jer je bilo prejako da budem racionalna :)

mmm, pratiti osecaj donekle, a kad vidis da te vodi u gubljenje glave i uzaludnost, stati i razbistriti glavu, pa onda mirnije krenuti dalje...

Ma racio je tu uvek i povlači kočnice kada treba, ali isto tako i nekada znam da namerno idem glavom u zid, tek zato što prija :lol:

Tad racio pečatira odobrenje i odriče se odgovornosti, zadržavajući pravo da mi posle kaže "reko sam ti :cool:"..

i mene je cesto to sto sam pratio instinkt i osecaje odvelo u pogresne izbore...
ali vise volim da pogresim vodeci se osecanjima, nego da budem na mirnom takticki odabirajuci partnera, do koga mi i nije toliko stalo...
kad se osecanja sva poklope, tada ce vrv doci i ono pravo...

Ma racio je tu uvek i povlači kočnice kada treba, ali isto tako i nekada znam da namerno idem glavom u zid, tek zato što prija :lol:

Tad racio pečatira odobrenje i odriče se odgovornosti, zadržavajući pravo da mi posle kaže "reko sam ti :cool:"..

ovo moze, lepo zvuci, kao i sto sam napisao negde iznad, vise mi prija sa nekim osecajem, pa nek' se ispostavi i kao greska, nego hladne glave da bih bio ''siguran''...

A kako se to radi?

Daj neki primer. :mrgreen:

Nije baš to o čemu je reč, ali mi pade na pamet nešto što sam pročitao negde.. Kao, pri nekom teškom izboru između dve opcije, ako ne možeš odabrati na osnovu razloga za i protiv.. uradi sledeče - baci novčić, ali ne idi prema onome što padne.. Već prema svom osećaju nakon što si video koja je opcija pobedila.. Svidela mi se baš ideja, prihvatio sam to..

hmmm nekad gresimo svesno, prosto lepo vam je sa tom osobom iako znate da to nece biti 'dok nas smrt ne rastavi' ....iz ovih ili onih razloga...mislim da su devojke racionalnije i opreznije ...

i ja to mislim, iz prostog razloga sto i kada im se neko svidja, one ce izabrati drugog, zbog neke kvazi''sigurnosti'', i to mi se ne svidja u zenskoj psihi...
znam brdo takvih primera, a posle ''pati'' za tim koji joj se stvarno djasvi...
jel' to fazon da izigravaju mucenice ili sta... to malo ne kapiram...

Back