Quantcast

Kada idete kod lekara?

Poruka
3.490
Da li samo kada vam nije dobro ili idete kod lekara radi kontrole na primer jednom ili dva puta godisnje,
i da li to smatrate dobrom odlukom i odgovornošcu prema nama samima ?
dvaput godisnje?mislis dvaput u deceniji?:) Ja kod llekara do pre 3 godine nisam bio...pa bukvalno, par puta u 10 godina...I onda, na svoju ruku da ispitam neke probleme-epilog-za dve godine I obidjeno ko zna koliko specijalista-nit sam zdrav nit su mi dali dijagnozu...Jbsh lekare-ubuduce rekao sam SAMO ako me ODNESU!! :)

alfalogo

Veoma poznat
Poruka
14.407
dvaput godisnje?mislis dvaput u deceniji?:) Ja kod llekara do pre 3 godine nisam bio...pa bukvalno, par puta u 10 godina...I onda, na svoju ruku da ispitam neke probleme-epilog-za dve godine I obidjeno ko zna koliko specijalista-nit sam zdrav nit su mi dali dijagnozu...Jbsh lekare-ubuduce rekao sam SAMO ako me ODNESU!! :)
Ajd' što se tiče ženskog sveta, one nisu savršena bića i ne zna se gde su im veći propusti; dal u hardveru ili softveru, to mora redovno na remont. A nama kao što kazeš više napakuju da smo bolesni nego što smo stvarno u problemu :namcor:

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.376
Sta da radim kod njih.Dijagnoza mi je uspostavljena.rekli su mi da necu umreti od nje,ali sa njom sigurno.Pravo da vam kazem i da sam izgubio svaki vid tolerancije prema nasim specijalistima.Ima ih sigurno dobrih,ali je nisam imao srece da naidjem na nekog od njih.lekari opste prakse su tu samo da mi prepisuju terapiju,a zena ide za lekove.Tako da nema sta da se vidjamo,ionako sada nemaju ni vremena da pregledaju bolesnika kako treba,vec im je da samo sto vise pacijenata proknjize,kao da su ih pregledali.Umrece se i sa njima i bez njih.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.