Kada gađaju teritoriju Rusije svi na Zapadu likuju a kada Rusija oplete žestoko onda kažete varvari

Pacho Herrera

Ističe se
Poruka
2.380
AUTORSKA
Zamislite bilo koju Zapadnu kolonijalnu silu koju raketira neka zemlja poput Iraka,Sirije.
Kako bi tek tada one prošle?
A njih su napali i nisu žalili.
Naši mediji šire vesti o zločinima Rusa a kada učine zločin NATO sluge onda to je odbrana kao šiptari na Kosovu.
Srbija više nije država,Ona je ekonomski,,politički,medijski isto kao neka NATO pudlica.
Vučić je lažima uspeo da prevari Srbe da mu veruju kako on nikoga na Zapadu ne sluša već da radi kako sam želi i u interesu Srbije.
A istina je sasvim suprotna i bolna a i kobna po budućnost Srbije.
Руси су јаки као земља и може им се да излупају кога хоће. Сад гледамо уживо како ципелирају цео запад, војно и економски.

markons82

Elita
Poruka
18.699
Злу империјализма се мора стати на пут !
Још ће неко сем нас Срба (*) успети да се супротстави великоме,
ја навијам сваки пут, а сада за Украјину !
Nije bas sve tako crno/belo.
Такође навијам да на том путу победе
Украјинци изграде самосвојност и самоодрживост своје нације и државе,
да више никада не буду ничији вазали
као што су били руски, а сада Нато.
Biti vazal je ok, ne njakaju te previse, biti rob je nesto sasvim drugo...
Успела је Србија још у 19. веку, успеће и други !
Sta smo mi to uspeli? Podnosimo raport Amerima i pitamo ih kako da prdnemo...
У свему су ми најјаднији идиоти који навијају за силеџију, фуј !
Фуј, Фуј, Фуј бре !!! :bljak::bljak::bljak:
Pa cekaj, ako posmatras tako onda smo i mi bili siledzije koje su njakale neduzne albance a i sam znas da je prica bilo posve drugacija.
(*) Компликована је то акција била кроз скоро цео 19. век.
Имали смо срећу да нам је Бог дао и Карађорђа да започне и Милоша да створе одрживу државност Србије
која није срушена ни у Првом светском рату кад је комплетна нација морала да избегне ван земље.
I sta je to dobrog donelo? Okruzeni smo clanicama EU, sa nekoliko strana, pogledas mapu Evrope mi onako sivi i nebitni. Eto sada hoces u HR da ides, pacaces ulaz 8e ( ili tako nesto ) i tako svaki jebeeni put! Da su nasi mudonje rekli bi izlazak iz EU i ulazak u SR je 20e sa automobile, 100e za kamione i 500e za autobuse + svaki putnik placa 20e. Al nismo mudonje...
Та државност није поклекла ни пред Хитлером, ни пред Стаљином, ни пред Клипаном.
А издржали смо на грбачи целих 70 година и слабашну југословенску браћу, па и непријатељска илирска племена !
u 2.S.R. koliko smo ljdui i muskaraca izgubili? Jedva smo se oporavili da bi mladici ponovi ginuli 90tih i onda 99te, koliko nas je ta tvrdoglavost kostala. Mi smo onaj jarac u prici koji pokusava da predje potok ( ili sta vec ) al se na kraju udavi jer nece da propusti drugog, samo so je na drugoj strani medved.
Znas da smo kao i Hrvati lizali duupe nacistima i dozvolili nesmetan prolazak kroz drzavu mozda bi tockici istorije isli vise u nasu korist. Ovako smo izgubili hiljade zivota, pokrajnu a na vlasti je veliki klipan koji tretira Srbiju kao privatnu firmu i ne samo on vec svi ostali poslednjihnekoliko decenija....
Ми уопште нисмо свесни своје величине !!!

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.993
Od tebe tesko neko moze vise da se blamira, cak sramotis I junaka Kosovskog boja....
Pusti ti mene "junaka" iz zvanične istorije.

Prvi i Drugi rat pokrenuo Rotšild
Za Prvi našo zamlate po Bosni.

Čuj ujedinili se Čedo, Ujo i Mujo protiv Švabe za jedan dan a 500 godina pod Turcima koje su dočekali tako srdačno i toplo da su se sami Turci krstili i rukama i nogama?

A uostalom da Hrebeljanovići nisu imali budalu za savetnika pa lepo potpisali sa Turcima sitne knjige i pustili ih na EU druga bi danas situacija bila.

Naslednik te budale što naopako savetovala Hrebeljanoviće radi isto na državne jasle. Naslednik je recimo savetovao Slobu da se ne prihvata Z4

Ja ne znam koja je to familija, ali ludilo mozga nasledno...

MaRaMih162219

Domaćin
Poruka
3.183
Pusti ti mene "junaka" iz zvanične istorije.

Prvi i Drugi rat pokrenuo Rotšild
Za Prvi našo zamlate po Bosni.

Čuj ujedinili se Čedo, Ujo i Mujo protiv Švabe za jedan dan a 500 godina pod Turcima koje su dočekali tako srdačno i toplo da su se sami Turci krstili i rukama i nogama?

A uostalom da Hrebeljanovići nisu imali budalu za savetnika pa lepo potpisali sa Turcima sitne knjige i pustili ih na EU druga bi danas situacija bila.

Naslednik te budale što naopako savetovala Hrebeljanoviće radi isto na državne jasle. Naslednik je recimo savetovao Slobu da se ne prihvata Z4

Ja ne znam koja je to familija, ali ludilo mozga nasledno...
z4 nije bio ni osmišljen da se prihvati...

Poruka
17.466
Исто то су западни медији причали за српску централну власт и мучко спаљивање људи на Косову и Метохији.

Морамо да имамо исте критеријуме. НАТО је извршио агресију на СРЈ као што је Русија извршила агресију над Украјином.

српска власт је имала право да се обрачуна са сепаратистима, као што на то има право и Украјина.
Није НАТО агресија на Србију нешто што припада прошлости.НАТО и данас врши агресију на Србију, тако што негира територијални интегритет Србије, подржава квазидржаву на КиМ; врши притисак на Србију да ту квазидржаву призна, наоружава сеператисте на КиМ итд.

MOST6

Elita
Poruka
18.580
AUTORSKA
Zamislite bilo koju Zapadnu kolonijalnu silu koju raketira neka zemlja poput Iraka,Sirije.
Kako bi tek tada one prošle?
A njih su napali i nisu žalili.
Naši mediji šire vesti o zločinima Rusa a kada učine zločin NATO sluge onda to je odbrana kao šiptari na Kosovu.
Srbija više nije država,Ona je ekonomski,,politički,medijski isto kao neka NATO pudlica.
Vučić je lažima uspeo da prevari Srbe da mu veruju kako on nikoga na Zapadu ne sluša već da radi kako sam želi i u interesu Srbije.
A istina je sasvim suprotna i bolna a i kobna po budućnost Srbije.

Kada gađaju teritoriju Rusije svi na Zapadu likuju a kada Rusija oplete žestoko onda kažete varvari​

Pa to je sasvim normalno. Rusija je izvršila agresiju na drugu državu, Ukrajinu i kada Rusija napada Ukrajinu, to je čin barbarstva. Međutim, kada se Ukrajinci junački brane i nanose štetu Rusima na njihovoj teritoriji, to je čin uvođenja ravnoteže u rat i to se podržava. Nije isto biti agresor i braniti svoje. Niti će ikada biti isto.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.