Kada cu da vidim Ratka Mladica?

Kada cu da vidim Ratka Mladica?

  • Jednog dana

  • Nikada

  • Ako ga uhapse

  • Kada se promeni vlada Srbije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sonnet

Primećen član
Banovan
Poruka
826
Tuzna i zlokobna laz koja se provlaci godinama i vezana je za najveceg Srpskog junaka
Ratka Mladica.

Pitam se da li ce Srbija ikada da ustane za svoje heroje?

Da li ce General Ratko Mladic ikada moci slobodno da seta ulicama i pozdravi narod koji ga voli?

Kada cu da vidim Ratka Mladica?:cry:

Mala anketa
 
Sta zasto bi se ubio?

Zar je toliko ne moguce da se promeni ovo sto do sada politicari rade?

Zar je nemoguce da se kaze da je General heroj i junak?

Zasto je to toliko nemoguce

Celo vrema imam osecaj da oni koji sahranjuju Srbiju nemaju obraza
 
Sta zasto bi se ubio?

Zar je toliko ne moguce da se promeni ovo sto do sada politicari rade?

Zar je nemoguce da se kaze da je General heroj i junak?

Zasto je to toliko nemoguce

Celo vrema imam osecaj da oni koji sahranjuju Srbiju nemaju obraza

Navedi mi jednog heroja koji se skrivao? Iako nisam simpatizer radikalnih blokova smatram da je recimo Seselj u svakom pogledu veci junak od tog Mladica!
 
Ma daj molim te sada lupas;)

Ratko Mladic je legenda koja ce ostati zapamcena;)

Samo bih volela da ga jos jednom vidim:(

Pobogu devojko, imaš li ti nekog dečka koga bi volela da vidiš? Imaš li prijatelje koje nisi dugo videla? Mamu, tatu, sestru, brata.... O čemu ti pričaš, je li to tebe neko hipnotisao, šta se s tobom dešava?
Kakav Mladić? Jedan matorac, kukavica nad kukavicama, krije se kao miš u rupi, sram ga bilo.
Nacionalni stroj, Ratko Mladić, Davidović????? Strašno. Pa nije moguće da si baš toliko mlada.:shock:
 
;)

Zamisli toliko sam mlada i znam sta je kvalitetno a ti tolike godine dogurao i jos u zabludi;)
;)

Ali znas kako se kaze na mladjima svet ostaje

;)
oprosti;)


Jeste, silne sam godine "dogurao". Ali nije u tome poenta. Neko ko ima manje od 20 godina ne bi trebalo da razmišlja o tome da mu je jedna od najvećih želja u životu da vidi RM. Trebalo bi da razmišlja o studijama, dečku, izlascima, a sve ostalo vezano za politiku da zna informativno.

Šta je tebi RM? Deda? Držao te u krilu kad si bila mala? Pričao ti bajke pred spavanje? Samo se nadam da si zaista toliko mlada koliko kažeš da jesi i da ćeš vremenom shvatiti da u tvom životu postoje mnogo važnije stvari od RM.

p.s. Inače, ja nisam muško.
 
;)

Zamisli toliko sam mlada i znam sta je kvalitetno a ti tolike godine dogurao i jos u zabludi;)
;)

Ali znas kako se kaze na mladjima svet ostaje

;)
oprosti;)

Nije on, vec ona, ali bas smo juce imali jednu saljivu temu gde ona bira muskarca svog zivota izmedju vojnika koji brani otadzbinu i papucara koji se trese i lije suze sa njom u podrumu i cik pogodi kojeg je izabrala ;) LOL

Mislim da cemo ga videti onda kad se Seselj vrati iz Haga i bude predsednik Srbije. :D (a hoce li se to ikad desiti...:P zakljucite sami)
 
Tuzna i zlokobna laz koja se provlaci godinama i vezana je za najveceg Srpskog junaka
Ratka Mladica.

Pitam se da li ce Srbija ikada da ustane za svoje heroje?

Da li ce General Ratko Mladic ikada moci slobodno da seta ulicama i pozdravi narod koji ga voli?

Kada cu da vidim Ratka Mladica?:cry:

Mala anketa

Pa zar bas najveceg majku mu?
Po kojim kriterijima biras molim te? Mozda je u kriterijima fazon...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top