Kada ce Srbi ce povratiti Republiku Srpsku Krajinu

Kada ce Srbi ce povratiti Republiku Srpsku Krajinu

  • Za 10 god

    glasova: 3 33,3%
  • Za 20 god

    glasova: 1 11,1%
  • Za 30 god

    glasova: 3 33,3%
  • Za 50 god

    glasova: 0 0,0%
  • Za 100 god

    glasova: 2 22,2%

  • Ukupno glasova
    9
Tema je trol. Od toga nema ništa. Naš narod je zbrisan i etnički očišćen na području bivše RSK.
Treba omogućiti Srbima koji su se vratili u Hrvatsku da zamjene imovinu sa Hrvatima iz Posavine. Nama bi dobro došlo kada bi mjenjali svoje kuće i stanove recimo Slavonski Brod za Orašje ili Odžak,da ovu našu stranu Posavine fino uklopimo. Oni iz Knina da mjenjaju sa Hrvatima u Stocu ili Ravnom.
Hrvati su dobili Hrvatsku i to im je dosta.
 
Cu alo ih tri kordona...
Dok su delije u zg, sravnile i tramvaj...
Ja sam čuo da su BBB 1990. izlemali nekog čubavog deliju zajedno sa skupinom od 2000 istomišljenika koji je jako sličan predsjedniku susjedne države i koji ima tolike komplekse od Hrvata da se stalno uspoređuje sa njima i laže pri tome koliko je dug + širok x težak.
 
Ja sam čuo da su BBB 1990. izlemali nekog čubavog deliju zajedno sa skupinom od 2000 istomišljenika koji je jako sličan predsjedniku susjedne države i koji ima tolike komplekse od Hrvata da se stalno uspoređuje sa njima i laže pri tome koliko je dug + širok x težak.
А одакле теби толика воља да инсистираш на провокативним постовима, а да се, притом, сматраш нешто паметнијим и цивилизованијим од оних који сличне постављају?
 
А одакле теби толика воља да инсистираш на провокативним постовима, а да се, притом, сматраш нешто паметнијим и цивилизованијим од оних који сличне постављају?
Ti ne znaš za šalu?
To je ovdje opći ton diskusija, red šale, red bockanja, red ozbiljne rasprave pa opet ispočetka.
 
А одакле теби толика воља да инсистираш на провокативним постовима, а да се, притом, сматраш нешто паметнијим и цивилизованијим од оних који сличне постављају?
A šta treba s debilnom temom nego se sprdati?
Ili otvori temu "Kada će Hrvati da povrate Zemun"
 
Tocak istorije se okrece i nista nije definitivno zavrseno

Srbi moraju biti sremni kad dodje trenutak zato pozdrav dogodine u kninu treba da bude opstenarodni pozdrav koja ce podjscati nove generacije Srba da je RSK nasa i da ce biti vracena kad tad

kao sto su Hrvati radili u sfrj i cekali vaskrs ndh i pjevali bice zore bice dana
Koliko je 1988 bilo realno da ce se Hrvati razbiti SFRJ i obnoviti NDH
ovo je inace moja omiljena hrvatska pjesma

Majka mi je tiho zborila: To je naša zemlja mila,

šuti sine jednom znat ćeš, samo rasti, dočekat ćeš”

Otac mi je govorio, a slobode željan bio,

rasti sine jednom znat ćeš, samo rasti, dočekat ćeš



Samo rasti i brzo ćeš propasti. :hahaha:
 

Back
Top