Quantcast

Kada ce Srbi ce povratiti Republiku Srpsku Krajinu

Kada ce Srbi ce povratiti Republiku Srpsku Krajinu

• Za 10 god

glasova: 3 33,3%
  • Za 20 god

glasova: 1 11,1%
  • Za 30 god

glasova: 3 33,3%
  • Za 50 god

glasova: 0 0,0%
  • Za 100 god

glasova: 2 22,2%

• Ukupno glasova
    9

Dekston

Domaćin
Poruka
4.112
Tema je trol. Od toga nema ništa. Naš narod je zbrisan i etnički očišćen na području bivše RSK.
Treba omogućiti Srbima koji su se vratili u Hrvatsku da zamjene imovinu sa Hrvatima iz Posavine. Nama bi dobro došlo kada bi mjenjali svoje kuće i stanove recimo Slavonski Brod za Orašje ili Odžak,da ovu našu stranu Posavine fino uklopimo. Oni iz Knina da mjenjaju sa Hrvatima u Stocu ili Ravnom.
Hrvati su dobili Hrvatsku i to im je dosta.

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.528
Ja sam čuo da su BBB 1990. izlemali nekog čubavog deliju zajedno sa skupinom od 2000 istomišljenika koji je jako sličan predsjedniku susjedne države i koji ima tolike komplekse od Hrvata da se stalno uspoređuje sa njima i laže pri tome koliko je dug + širok x težak.
А одакле теби толика воља да инсистираш на провокативним постовима, а да се, притом, сматраш нешто паметнијим и цивилизованијим од оних који сличне постављају?

Mej bregami

Veoma poznat
Poruka
11.740
А одакле теби толика воља да инсистираш на провокативним постовима, а да се, притом, сматраш нешто паметнијим и цивилизованијим од оних који сличне постављају?
Ti ne znaš za šalu?
To je ovdje opći ton diskusija, red šale, red bockanja, red ozbiljne rasprave pa opet ispočetka.

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
12.248
A šta treba s debilnom temom nego se sprdati?
Ili otvori temu "Kada će Hrvati da povrate Zemun"

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.475
Tocak istorije se okrece i nista nije definitivno zavrseno

Srbi moraju biti sremni kad dodje trenutak zato pozdrav dogodine u kninu treba da bude opstenarodni pozdrav koja ce podjscati nove generacije Srba da je RSK nasa i da ce biti vracena kad tad

kao sto su Hrvati radili u sfrj i cekali vaskrs ndh i pjevali bice zore bice dana
Koliko je 1988 bilo realno da ce se Hrvati razbiti SFRJ i obnoviti NDH
ovo je inace moja omiljena hrvatska pjesma

Majka mi je tiho zborila: To je naša zemlja mila,

šuti sine jednom znat ćeš, samo rasti, dočekat ćeš”

Otac mi je govorio, a slobode željan bio,

rasti sine jednom znat ćeš, samo rasti, dočekat ćeš

Samo rasti i brzo ćeš propasti. :hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.