Када ће Александар Вучић сићи с власти?

Када ће Вучић сићи с власти?


  • Ukupno glasova
    30
Kad umre a kad ce to biti ne zna se...:D
На јутјубу појединци попут Милована Бркића пропагирају тезу да је Вучић тешко болестан и да неће још дуго, али ја им не верујем...
 
На јутјубу појединци попут Милована Бркића пропагирају тезу да је Вучић тешко болестан и да неће још дуго, али ја им не верујем...
Bolestan jeste od cega,nagadja se i krije, koliko ja vidim boluje od opasne pederske bolesti...mislim da nece jos dugo.
 
На јутјубу појединци попут Милована Бркића пропагирају тезу да је Вучић тешко болестан и да неће још дуго, али ја им не верујем...

Zapravo Brkic tvrdi da ce Zapad pocistiti sve ove balkanske mafija-drzavnike, od Mila do Rame, Vucic included. Boomo vid'li.

A sto se tice moje prognoze - KADA GA BUDEMO SKINULI SILOM, i njega i njegovu bandu. Gadafi style.
 
Бркић идеализује Трампа. Не пада Западу на памет да се бакће са локалним шерифима.
А нећемо га скинути силом, нема воље за то.
Rece lepo kolega munja - gradjani su nesposobni da ga smene i na izborima i na ulici. Jadno i bedno. Ne znam ko je jadniji - on/oni ili narod koji sve to gleda i dopusta.
 
Бркић идеализује Трампа. Не пада Западу на памет да се бакће са локалним шерифима.
А нећемо га скинути силом, нема воље за то.

Ko hoće da ga skida, neka ide za Berlin i tamo da demonstrira onima koji su ga postavili.
 
Како се постаје америчким човеком?

Препознају да си перспективан ( отворен за сарадњу и склон власти ) и кажу ти да рачунају на тебе.
Posle otkrivanja moralnih vrednosti obicno labilnih osoba, pristupa se obradi iste uz sistem indoktrinacije kako je ona predodredena odredenim sposobnostima za datu (njihovu) potrebu rodenjem, obrazovanjem, liderskim osobinama itd. koje normalno ne poseduje, a uz zelju za vladanjem i ostalim privilegijama koje su sastavni deo vlasti stvara se marioneta koja ce za nju uciniti sve sto se trazi od nje. Prema podredenima se ponasa krajnje bahato i ne trpi nikoga ko mu moze parirati u bilo kom smislu, tako da se odabir saradnika svodi ne nekompotentne licnosti koje mu se podreduju, dok se prema svojim "nadredenima" ponasa savim suprotno servilno im ispunjava sve zahteve.
 
Ovo je pitanje poput onog "S kim graniči Rusija?"

S kim hoće.
Hteli ste sa Jacenjukom, pa vas je nalupao.

Sad kažete: "Dobro imamo 1 kvadratni milimetar na krajnjem jugoistoku, pusti."

Nadam se da ce za 3 do 5 godina,doci do promene vlasti.To onako navijacki.
Medjutim realno,ima sve mehanizme u rukama da ostane bar još 10 godina.
Nadam se da će 2020. podneti neopozivu ostavku.

Srećom 2019. je bio na ___ zbog hronične ______.
 

Back
Top