Kada bi znali istinu sta disete ovih dana niko ne bi izlazio iz svog stana

Poruka
4.292
Ovih dana nas zaprasuju jako kancerogenim i otrovnim hemijskim jedinjenjima iz aviona. Kad bi ste zanli koliko je to nesto kancerogeno sto udisete dok hodate ulicom ne bi ste izlazili iz kuca mesecima pa makar krepali gladni. I kupovali bi ste najskuplje gasmaske da se zastitite dok ste vani.

A to da li ja lazem i izmisljam i slicno videcete za koju godinu. Zapamtite over moje reci i setite se kad budete krepali od bolova u najgorim mukama od kancera pluca i disajnog sustava.

Ovo sta su prskali do pre neku nedelju je mala maca u odnosu na to sta prskaju ovih dana i sta ce prskati tokom zime i proleca.
 
Ovih dana nas zaprasuju jako kancerogenim i otrovnim hemijskim jedinjenjima iz aviona. Kad bi ste zanli koliko je to nesto kancerogeno sto udisete dok hodate ulicom ne bi ste izlazili iz kuca mesecima pa makar krepali gladni. I kupovali bi ste najskuplje gasmaske da se zastitite dok ste vani.

A to da li ja lazem i izmisljam i slicno videcete za koju godinu. Zapamtite over moje reci i setite se kad budete krepali od bolova u najgorim mukama od kancera pluca i disajnog sustava.

Ovo sta su prskali do pre neku nedelju je mala maca u odnosu na to sta prskaju ovih dana i sta ce prskati tokom zime i proleca.
Чиме ти доказујеш да је запрашивање толико канцерогено? Имаш ли у руци некакав налаз неке респектабилне институције или ти тек онако ,,од ока`` узбуњујеш народ.
 
Ovih dana nas zaprasuju jako kancerogenim i otrovnim hemijskim jedinjenjima iz aviona. Kad bi ste zanli koliko je to nesto kancerogeno sto udisete dok hodate ulicom ne bi ste izlazili iz kuca mesecima pa makar krepali gladni. I kupovali bi ste najskuplje gasmaske da se zastitite dok ste vani.

A to da li ja lazem i izmisljam i slicno videcete za koju godinu. Zapamtite over moje reci i setite se kad budete krepali od bolova u najgorim mukama od kancera pluca i disajnog sustava.

Ovo sta su prskali do pre neku nedelju je mala maca u odnosu na to sta prskaju ovih dana i sta ce prskati tokom zime i proleca.
Bist du jetzt glücklich als Junge, der aus Brüssel pinkelt, lieber Kollege Zimtra_rucu_brakza?
 
Ovih dana nas zaprasuju jako kancerogenim i otrovnim hemijskim jedinjenjima iz aviona. Kad bi ste zanli koliko je to nesto kancerogeno sto udisete dok hodate ulicom ne bi ste izlazili iz kuca mesecima pa makar krepali gladni. I kupovali bi ste najskuplje gasmaske da se zastitite dok ste vani.

A to da li ja lazem i izmisljam i slicno videcete za koju godinu. Zapamtite over moje reci i setite se kad budete krepali od bolova u najgorim mukama od kancera pluca i disajnog sustava.

Ovo sta su prskali do pre neku nedelju je mala maca u odnosu na to sta prskaju ovih dana i sta ce prskati tokom zime i proleca.

Dal bi objasnio ovaj fenomen u kome covek "krepa" pa onda treba da se "seti tvojih reci"

Nakon sto je "krepao"

Daj nam slikovit prikaz tog paralelnog univerzima, koordinate i algoritam kako da doputujemo tamo
 
Dal bi objasnio ovaj fenomen u kome covek "krepa" pa onda treba da se "seti tvojih reci"

Nakon sto je "krepao"

Daj nam slikovit prikaz tog paralelnog univerzima, koordinate i algoritam kako da doputujemo tamo
Mislio je ovo? "...Zapamtite over moje reci i setite se kad budete krepavali od bolova u najgorim mukama od kancera pluca i disajnog sustava.
 
Trazim_curu_zabrak:
setite se kad budete krepali od bolova u najgorim mukama od kancera pluca i disajnog sustava.

сети се ти кад будеш крепао, иебо те сустав
Пусти човека кад воли да буде странац и похвали како је овладао страним језиком. Као својевремено Ђ.Балашевић када је усред Загреба рекао да говори на ,,исквареном хрватском језику'' мислећи на српски језик.
Нагласак је на ,,дисајни сустав''. Остало: зглобови, мишићи, вене, срце, не подлежу том ,,суставу''.
 

Back
Top