
Zdravo svima!!! Imam problem pa sam mislio da vam se obratim.Imam 16 godina zaljubio sam se,sa svojom curom sam nekoliko meseci i volim je kao sto voli ona mene...Hteo bi sa njom da stupim u sexualne odnose,pa se pitam da li je to pametno, imam strah kao i ona...znam da se zastitim,ali se plasim nekih posledica ipak mi je ovo prvi put kao i njoj...Pa bi vas molio da me uputite u te stvari!(kako ce se stvari odvijati)Hvala vam u napred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





