Quantcast

KADA BI TREBALO STUPITI U SEXUALNE ODNOSE

Skofild95

Zainteresovan član
Poruka
178
:heart::)Zdravo svima!!! Imam problem pa sam mislio da vam se obratim.Imam 16 godina zaljubio sam se,sa svojom curom sam nekoliko meseci i volim je kao sto voli ona mene...Hteo bi sa njom da stupim u sexualne odnose,pa se pitam da li je to pametno, imam strah kao i ona...znam da se zastitim,ali se plasim nekih posledica ipak mi je ovo prvi put kao i njoj...Pa bi vas molio da me uputite u te stvari!(kako ce se stvari odvijati)Hvala vam u napred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Predlak

Elita
Poruka
20.549
:heart::)Zdravo svima!!! Imam problem pa sam mislio da vam se obratim.Imam 16 godina zaljubio sam se,sa svojom curom sam nekoliko meseci i volim je kao sto voli ona mene...Hteo bi sa njom da stupim u sexualne odnose,pa se pitam da li je to pametno, imam strah kao i ona...znam da se zastitim,ali se plasim nekih posledica ipak mi je ovo prvi put kao i njoj...Pa bi vas molio da me uputite u te stvari!(kako ce se stvari odvijati)Hvala vam u napred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeli batice, a sta ona kaze ?

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.302
pa ona hoce ali ima strah kao i ja . . . cuo sam o nekom krvarenju nesto . . . jel je bolno . . . *** al sam glup . . . molim da mi se ne smejete . . .
pa vidiš, devojčice imaju himen, koji je ustvari nešto kao koža,a koji štiti polne organe od infekcije. e kad krene devojka sa odnosima, normalno taj himen pukne i onda krvari manje ili više..
bolno je donekle, ali ništa što dooobro opuštanje ne može da reši. samo polako, nigde ne žurite, nije čudo ni da ne uspete iz prva.. :)

i potraži na forumu imaš tema o tome šta te zanima..

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.515
Ako oboje imate strah, zasto zurite? Kojih posledica se plasis?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.