Kada bi se više osećali savremenim mužijakom

commodore:
@ Artinve

Ja "vitlam" detelinom, sinak... :lol: nemoj da si jelous.. uberi i ti sebi jednu... :wink:

detelina7ef.gif

ma dzaba...nemam ja sanse...ti si ipak u uzem izboru, a ja sam samo neko iz mase :)

Artinve:
ma dzaba...nemam ja sanse...ti si ipak u uzem izboru, a ja sam samo neko iz mase :)

Cekaj, jos samo 65 postova... :lol:
pa ulazis u najuzi izbor... nista se ti ne brini...
...
na 1001 post ce svasta da ti se desi.. i neko ce da rpica sa tobom i ja te preuzimam za Padawana, i dobijas mach i krece obuka... I tamna strana Sile ce pokusati da te zavrbuje... ako izdrzis... na 2001 psot ces postati Jedi (a i pij) Vitez... i to je sve ok... za koju godinu, imas sansu da postanes i Ambasador... :wink:

commodore:
Cekaj, jos samo 65 postova... :lol:
pa ulazis u najuzi izbor... nista se ti ne brini...
...
na 1001 post ce svasta da ti se desi.. i neko ce da rpica sa tobom i ja te preuzimam za Padawana, i dobijas mach i krece obuka... I tamna strana Sile ce pokusati da te zavrbuje... ako izdrzis... na 2001 psot ces postati Jedi (a i pij) Vitez... i to je sve ok... za koju godinu, imas sansu da postanes i Ambasador... :wink:

Mac kao falusni simbol...kao simbol moci, ega...moci cu da ga pokazujem i da govorim "moj mac je veci od tvoga" :P
Ne znam zasto...mozda zato jer ste osetili silu u meni...me zovete u vase redove...ali na zalost odbicu vas...jer dobro i zlo za mene ne postoje...ni prevda koja pociva na tome...jer pravda kao i istina nije jednaka svima...ostacu samo neko iz mase...bez maca kojeg bih mozda u afektu mogao da upotrebim...ipak vam se zahvaljujem postovani guru comm ;)
verovacu vasoj vidovitosti...i radujem se mom ulasku u elitni klub cetvorocifrenih :P

Back