Када би се Срећко Шојић кандидовао на изборима, да ли би сте гласали за њега?

Да ли би сте гласали за Шојића?

  • Гласао/ла бих за Шојића.

  • Не бих гласала/о за Шојића.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Под претпоставком да Шојић стварно постоји, да ли би сте гласали за њега?
Шојић стварно постоји - многи су Шојићи, и за такве не гласам. Али, на жалост, Србија подржава Шојиће и зато сад пропада.
 
srecko-sojic-22560.jpg
 
Шојић стварно постоји - многи су Шојићи, и за такве не гласам. Али, на жалост, Србија подржава Шојиће и зато сад пропада.

Што јес јес ... много је Шојића

21-premijer-cvetkovic.jpg

Цветко: а које сам овде ја?

303in4n.jpg

Ја сам просрпски прецедник...зато се крстим левом.
Кад будем био српски прецедник , онда ћу се крстити десном.


180799487544be0ac37ff55622590571.jpg

Господине Тадићу ... па нећете ваљда?

20229559754d383f04b2de0316923850.jpg

Воле црнци са мном да се сликају, па тито ти је ...

0301-Bosko-Karanovic.jpg

Где си мали? Дођи да те загрлим, још мало, па ћемо се и формално решити Косова, а онда сви у НАТО! Живео ти мени!

svejeisto.jpg

Преговори, договори , предаје - ПОБЕДА !
Све је исто ...
 

Back
Top