Kada bi Nikolić postao predsednik da nije bilo petog oktobra?

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
Gledam postetu Ban Ki Muna pa vidim Jeremića pored Nikolića,podseti me na scenu kada je Pavković posle 5.10.2000 sedeo pored Koštunice;

Zna se šta je Nikolić pričao o 5.10.2000,da je to,puč,prevrat,nasilna promena vlasti;

Kako bi onda postao posle skoro 12 godina predsednik Srbije da nije došlo do puča i rušenja legitimnoga predsednika SRJ Slobodana Miloševića od strane prozapadne plaćeničke koalicije DOS na čelu sa Koštunicom,koji je 12 godina kasnije podržao Nikolića na izborima,kao i Velja Ilić,koji je organizovao pobunu u zapadnoj Srbiji u oktobru 2000 godine a nije još odgovarao za to?

Danas je partija u kojoj je Nikolić u vlasti sa osobom čiji su ljudi naoružani automatima i sa fantomkama na glavi upali u NBJ 6.10.2000.


moj autorski post,ja sam ga osmislio,ajde sad,pišite šta mislite(ako mislite)
 
Gledam postetu Ban Ki Muna pa vidim Jeremića pored Nikolića,podseti me na scenu kada je Pavković posle 5.10.2000 sedeo pored Koštunice;

Zna se šta je Nikolić pričao o 5.10.2000,da je to,puč,prevrat,nasilna promena vlasti;

Kako bi onda postao posle skoro 12 godina predsednik Srbije da nije došlo do puča i rušenja legitimnoga predsednika SRJ Slobodana Miloševića od strane prozapadne plaćeničke koalicije DOS na čelu sa Koštunicom,koji je 12 godina kasnije podržao Nikolića na izborima,kao i Velja Ilić,koji je organizovao pobunu u zapadnoj Srbiji u oktobru 2000 godine a nije još odgovarao za to?

Danas je partija u kojoj je Nikolić u vlasti sa osobom čiji su ljudi naoružani automatima i sa fantomkama na glavi upali u NBJ 6.10.2000.


moj autorski post,ja sam ga osmislio,ajde sad,pišite šta mislite(ako mislite)

Šta reći a ne zaplakati, od istine se ne može pobeći! Pendžetirali obraz dva prsta a narod mažu li mažu!:dash:
 
Rezervisan sam na pomen tog čoveka.
Oduvek.
Mislim da on nije moderan političar.
Više mu leži loženje rakijskog kazana od ovog čime se bavi.

Ali,ako istera veštice,po'apsi bandu i to kaže građanima,
dobija sve moje simpatije.
I javno izvinjenje na Terazijama.

Nosiću,ako treba, i one dve table,napred i pozadi,na kojima će pisati -
"Ima ova zemlja i časnih političara,a ja se kajem što sam bio kratkovid !"
 
Da nije bilo 2.svetskog rata, da nije Tito dosao na vlast, kad bi Milosevic bio predsednik?:roll:
Mislim da je besmisleno povezivati Nikolica sa 5.oktobrom, a jos besmislenije nazivati Kostunicu stranim placenikom kad svi dobro znaju da je to politicar koji se sigurno ne bi bikada prodao za novac.
Stvarno, ovo ti je veoma pakosna tema sa pakosnim uvodnim postom.
:dash:...a iz Kolubare sta je uzimao?:dash:
 

Back
Top