Kada bi ipak trebalo odustati od seksa?

Ja sam video dosta otvorenih korpi, stoje pored lavaboa ili kade i nema sanse da ne vidis sadrzaj ako si usao da operes ruke ili se istusiras.
Prvo me interesuje kako bre odrastao covek dodje do situacije da su mu gece usrane? I zasto ih ostavlja u stek i ako je doslo do toga? Misli da ce da se osusi i samo otpadne?

To je jedini zaista cudan komentar. Osim ako i sam ne zivi u podrumu...

Kolega, da se Ana ne naljuti posto joj pises ime malim slovom? :think:
jedno je videti otvorenu korpu a drugo je skenirati njen sadržaj i posle javno u medijima objašnjavati koliko si zgrožen.
nije poenta ni u kanti i njenom sadržaju već u flagrantnom bezobrazluku osobe koja objavljuje ovakve sadržaje.

u higijenske navike drugih ljudi neću da ulazim.
 
ukratko prijatelj koji je vodio ekipu koja je održavala kancelarije i toalete u jednoj javnoj ustanovi, mi se žalio da ni jedna žena nije htela da čisti ženske toalete,
priznajem malo mi je nelagodno ali nisam odustao od seksa sa suprotnim polom niti razmišljao da promenim orjentaciju,
ali treba ako ti dolazi neko u goste malo srediti brlog, to sam i ja radio kao student kad dovodim nekog u posetu utrčim prvi minut ranije da sklonim kapu šal kišobran kaljače jaknu prljave tanjire sklopim laptop, bilo je tu posla za dva dana ali sve se mora u minuti...
živela sloboda i uopšte neznam zašto sam ovo rekao može nekom da zatreba u svakom slučaju ne škodi...
 

Back
Top